Beni Affet Gülüm Öldü Mü Diziden Ayrıldı

yorumsuz
99 views

Beni Affet Gülüm Öldü Mü Diziden Ayrıldı . Beni Affet dizisi sezon finaline yaklaşırken sular durulmuyor. Dizi tüm heyecanı ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan popüler dizi Beni Affet 16 haziran günü sevenleriyle sezon finali yapacak. İşte sezon finali ile ilgili en merak edilen soru Beni Affet dizisi oyuncusu Gülüm ölecek mi? Beni Affet Gülüm diziden ayrıldı mı?

Beni Affet Gülüm Öldü Mü Diziden Ayrıldı

Beni Affet Gülüm Öldü Mü Diziden Ayrıldı . Murtaza , Ateş’ in tüm çabalarına rağmen Gülüm’ ü ve sevdiklerini yaralamasına engel olamaz. Gülüm Murtaza’ nın saldırısından ağır bir şekilde yaralanır. Ateş ise bu durum karşısında ne yapacağını bilemez. Ailesi ile Gülüm arasında kalır. Ateş ailesini kurtarmaya çalışırken Gülüm ise ağır yaralıdır ve Gülüm ile Bahar Sevgi ve Şahin ilgilenir.

Murtaza Ateş’ in tüm sevdiklerini yok etmeye çalışır. Buna başta Gülüm de dahildir. Gülüm ağır bir şekilde yaralanır ve kurtulamaz. Diziden bir diğer ayrılan isimde Bahar karakteri olacak o da ağır yaralanır ve diziye sezon finali ile veda eden isimler arasındadır. Ateş ise bu olanlara nasıl dayanacak bilinmiyor hem sevdiği kızı hem de kız kardeşini kaybetmiştir.

Yeni sezonda Beni Affet Gülüm ve Bahar bu saldırı sonrasında hayatlarını kaybeder ve artık yeni sezonda ekranlarda olmayacak.

Beni Affet dizisinden iki önemli isim ekranlara sezon finali ile veda ediyor. Reyhan Nur Çalıkoğlu ve Gaye Turgut artık dizide yer almayacak. ,

Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Beni Affet dizisi ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın