Beni Affet dizisi Murat öldü mü diziden ayrıldı mı?

yorumsuz
158 views

Beni Affet dizisi Murat öldü mü diziden ayrıldı mı? Star TV ekranlarının sevilen günlük dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisi son olarak 16 Haziran Cuma günü yayınlanan sezon finali ile yaz tatiline girmiş durumda. Dizinin önemli karakterlerinden olan Murat’ ın ölüp ölmediği ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve 6.sezonu da başarıyla tamamlayan Beni Affet dizisinin yayınlanan sezon finali oldukça önemli gelişmelere sahne oldu diyebiliriz. Özellikle dizinin son bölümünde vurulan Yaman’ın yanı sıra Murat’ın da diziden ayrılma ihtimali konuşulmaya başlanmış durumda.

Gökberk Yıldırım’ ın canlandırdığı Murat karakterinin yeni sezonda Beni Affet dizisinde olup olmayacağı büyük merak konusu oldu.

Beni Affet dizisi Murat öldü mü diziden ayrıldı mı?

Beni Affet dizisi Murat öldü mü diziden ayrıldı mı?

Osman Kozan’ın şok üstüne şok yaşadığı Beni Affet dizisinin sezon finalinde Murat kendisine söylenen yalanlardan dolayı çok rahatsız olmuştur ve daha fazla dayanamaz. Her ne kadar Sıla karakterini beğense de ona layık olduğunu düşünmez ve gitmeye karar verir.

Evden ayrılma kararı alan ve yaşadığı yerden uzaklara gitmek isteyen Murat karakterinin yeni sezonda da Beni Affet dizisinde olacağı tahmin ediliyor.

Beni Affet Dizisi Sezon Finali Özeti

Beni Affet dizisinin sezon finali tam anlamıyla nefesleri kesti. Melis’in Feride’yi kaçırması ile birlikte yerini arayan Cüneyt küçük bir ayrıntı sonrasında Melis’in yerini bulur. Feride ise bebeğinin zarar görmemesi için Melis ne derse yapmaktadır. Melis ise sözünü tutmaz ve elindeki silahı ateşler. Yaman vurulmuşturç

Öte yandan Ateş ve ailesi ise Gülüm’ün yardımı için adeta seferber olmuşlardır. Ateş sonunda Murtaza’dan hıncını aldığını düşünmüştür. Murtaza bütün aileyi bir odaya toplar ve bütün aileyi tehdit altında bırakacak gelişmeler yaşanmaktadır.

Kader’e söz geçiremeyen Mahir ise onu kaçırmıştır. Kader ise ona kan kusturmaya ant içmiş Yiğit ile evlenmekte son derece kararlı davranmaktadır. Beni Affet dizisi yeni sezonda Eylül ayında Star Tv ekranlarında olacak!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın