Beni Affet 1193.Bölüm Özeti 29 Mayıs Pazartesi Gelişmeleri Pembe ölüyor mu

yorumsuz
149 views

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Beni Affet dizisinde heyecan sürüyor. Adım adım sezon finaline doğru giden Beni Affet dizisi 1193.bölüm ile yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Star Tv’nin gündüz kuşağı dizisi olan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Bu sezon gösterdiği performans ile birlikte önümüzdeki sezon da yoluna başarılı bir şekilde devam etmesi planlanan Beni Affet dizisi haftaya 1193.bölüm ile merhaba diyor.

29 Mayıs Pazartesi günü 1193.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanan Beni Affet dizisinden bilgiler şu şekilde;

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Pembe hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir. Murtaza adına çalışan Dursun ise Selçuk’a yardım eder ve Pembe’yi öldürme girişiminde bulunmuştur. Pembe’yi öldürme planı ile birlikte bu planda Sevgi’nin üzerine atacaktır.

Tüm oklar Sevgi’yi göstermektedir ve Ateş annesini kaçırır. Tüm bunlar yaşanmaya devam ederken hastaneden gelen haberler ise herkesin şok olmasına neden olur.

Feride ve Yaman ise Nazire’nin ağzından Banu ile ilgili laf almak ister. Banu ise ilaçlı çay içip zehirlendiği için şikayetçi olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın