Beni Affet 1191.Bölüm Neler Yaşanıyor 25 Mayıs Perşembe

yorumsuz
313 views

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla izlenen Beni Affet dizisi 1191.bölüm ile 25 mayıs Perşembe günü yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Uzun yıllar boyunca Star Tv’nin yayın akışında bulunan ve izleyenlerini ekran başına kilitleyen Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Yaşananlarla birlikte adım adım heyecanlı bir şekilde sezon finaline doğru giden Beni Affet dizisi 25 mayıs Perşembe günü 1191.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanıyor.

Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşananlar ise şu şekilde;

Beni Affet 1191.Bölüm Neler Yaşanıyor 25 Mayıs Perşembe

SON BÖLÜM ÖZETİ

Yaman, Cüneyt’in Feride’yi kandırıp Feride’nin karnındaki bebek için DNA Testi yapmaya çalıştığını anlar ve bunu ispatlar. Cüneyt ise yine de gerçekleri öğrenmek ve bunla yüzleşmek için ısrarcıdır. Ama Yaman’dan beklenmedik bir tepki ile karşılaşmıştır.

Cüneyt’ten olma ihtimali olduğunu öğrenen Melis ise adeta öfkeden deliye döner. Boris ve Banu’yu otel odasında yakalayan Ahmet ise afallar.

Selçuk’un gazla zehirlemek üzere evde bıraktığı Sevgi ise kendine gelir ve Pembe’yi kurtarmak için çabalamaya devam eder.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın