Beni Affet 1180.Bölüm Özeti 10 Mayıs Çarşamba Neler Yaşanıyor

yorumsuz
154 views

Star Tv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi hafta içi her gün dizi severlerin karşısında! Son olarak 1180.bölüm ile yayınlanan Beni Affet dizisinden bilgiler sizlerle!

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Uzun yıllardır Star Tv’nin yayın akışında bulunan Beni Affet dizisi son olarak 1180.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu.

Dizinin son bölümünden gelişmeler ve 10 Mayıs Çarşamba bölümünden tüyolar sizlerle;

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Feride’yi bir kez daha kaybeden Cüneyt perişan hale düşmüştür. Banu ise Melis’e Cüneyt ile Feride arasında geçenleri anlatmıştır. İkilinin yapacağı plan ise gerçekten merak konusu olmuştur. Filiz huzursuzluk çıkarmak için Kozanlara gelir.

Osman ile Filiz  arasında geçen konuşmaların ardından  Zühre bu konuşmalara şahit olur ve büyük bir tepki verir. Balayına giden Feride ve Yaman ise büyük bir mutluluk içerisindedirler.

 

Murtaza’nın Bahar’ı kaçırdığı haberinin ardından Sevgi adeta çılgına döner. Murtaza ise Bahar’ı bırakmasının ardından Gülüm’ü ister. Kardeşi ile sevdiği kadın arasında kalan Ateş atacağı adım ile herkesi meraklandırır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın