Ben Bilmem Eşim Bilir saat kaçta yeni bölümleri hangi kanalda

yorumsuz
12 views

Ben Bilmem Eşim Bilir saat kaçta başlıyor merak edenlere;Ufuk Özkan’ın sunumu ile Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölümleri ekranlara gelmeye devam edecek, programın yeni sezon bölümlerinin tanıtımı yayınlandı.

Ekranların sevilen yarışma programlarından birisi haline gelen Ben Bilmem Eşim Bilir, İlker Ayrık’ın sunumu ile büyük bir başarı elde etmiş ve reytinglerde üst sıralarda yer almıştı.

İlker Ayrık’tan sonra başarılı oyuncu Ufuk Özkan ile yoluna devam eden Ben Bilmem Eşim Bilir programının yeni bölümleri Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Programın yeni bölümlerine dair ilk tanıtım videosu da yayınlandı. Ekranlarda yerini alacak olan Ben Bilmem Eşim Bilir programı tüm eğlence ve neşesi ile ekranlarda olmaya devam edecek.

D Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Ben Bilmem Eşim Bilir yeniden ekranlara dönüyor.

Ufuk Özkan ile birlikte ekranlarda olacak olan program yine en çok takip edilenler yarışma programlarından birisi olacak gibi görünüyor.

Ramazan ayı özel fragmanı yayınlanan programda birçok eğlence seyirciyi bekliyor. Ben Bilmem Eşim Bilir iftar saatinden sonra ekranlarda olacak.

Araba ödülü ve eşlerin eğlenceli diyalogları ile seyirciyi eğlendiren program yine ekranları şenlendirecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölümleri ekrana gelmeye başlıyor. Program yine ödül olarak yarışmacılarına araba vermeye devam edecek.

Ufuk Özkan’ın eğlenceli ve başarılı sunumu ile Ben Bilmem Eşim Bilir Kanal D ekranlarında.

Ramazana özel bir tanıtım fragmanı yayınlayan programda, tanıtım videosunda Ufuk Özkan’ın bir ramazan davulcusu gibi giyinmiş ve seyirciyi ekran başına davet etmesi görülüyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir saat kaçta başlayacak?

Programın yeni bölümleri ile ilgili bir saat açıklaması bulunmazken, tanıtım videosunda Ufuk Özkan‘ın iftardan sonra eğlenceye davet ediyor olması yarışmanın akşam saatlerinde ekranlara geleceğini gösteriyor.

ben-bilmem-esim-bilir-ufuk-ozkan
Türkiye’nin eğlenceli yarışma programlarından birisi olan Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölümleri ile de ilgi çekecektir.

Araba ödülü ve eğlenceli yarışmaları dikkat çeken programa katılım için sizler de başvuru yapabilirsiniz.

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programına başvuru yapabilmek için Kanal D resmi internet adresi üzerinden gerekli bilgileri edinmeniz ve başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Eşlerin büyük ödül için kıyasıya yarıştığı program Ben Bilmem Eşim Bilir bu Ramazan ayında seyirciyi çok eğlendirecek.

Sevilen yarışma programı ekranlarda bir süredir yer almıyordu, yeniden ekranlara dönecek olan program seyircisi ile hasret giderecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın