Banu Alkan Kaç Yaşında Gençliği? Banu Alkan Kimdir?

yorumsuz
124 views

Banu Alkan Kaç Yaşında Gençliği? Banu Alkan Kimdir? Dünya Güzellerim programının kadrosunda yer alan isimlerden biri Banu Alkan. Başarılı oyuncu Banu Alkan Dünya Güzellerim gezi ve show yarışmasında yer alıyor. Başarılı oyuncu Banu Alkan Kaç Yaşında? Banu Alkan’ ın gençliği? Ve Banu Alkan hakkında merak edilenlerin hepsi işte haberimizde.

Banu Alkan Kaç Yaşında Gençliği? Banu Alkan Kimdir?

Banu Alkan Kaç Yaşında Gençliği? Banu Alkan Kimdir? Bloom medya yapımcılığı tarafından yapılan gezi programının yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan oturuyor. Ünlü isimlerin bir araya geldiği program oldukça beğeniliyor. Bülent Ersoy , Burcu Esmersoy , Safiye Soyman , Banu Alkan gibi ünlü isimlerin bir araya geldiği program yayın hayatına devam ediyor. Ünlü isimler dünya turu atacak ve çok güzel çekimler yapacaklar. Dünyanın çeşitli yerlerini gezecekler ve çekimler yapılacak. Eğlenceli ve neşeli gezi programı formatındaki Dünya Güzellerim programı çok beğenileceğe benziyor.

Birbirinden ünlü 4 ünlü ismin programda olması Dünya Güzellerim programını oldukça beğenilir kılacak. Bülent Ersoy , Burcu Esmersoy , Safiye Soyman ve Banu Alkan gibi ünlü isimleri bir araya getiren program oldukça iddialı olacağa benziyor.

Banu Alkan Kimdir?

Banu Alkan 1 Nisan 1958 yılı Yugoslavya doğumludur. Sinema sanatçısı ve aynı zamanda şarkıcıdır. Gerçek adı Hırvatçada Yaban Gülü anlamına gelmektedir. 1966 yılında ailesi ile birlikte Türkiye’ ye göç etmiştir. Balıkesir Edremit’ e yerleşip Türk soy ismi olan Alkan soy adını almışlardır. 18 yaşındayken LCC Mankenlik Okuluna girdi ve Vakko’ da mankenlik okula geçiş yaptı.  Mezuniyetinden sonra fotomodel oldu. Ardından bir sabun reklamında ün kazandı. 1998 yılında Neremi adlı albümünü çıkardı. 2001 yılında Tuzu Kurular isimli dizide oynadı. 2005 yılında ise Kızma Birader isimli dizide oynadı. Şimdi ise Dünya Güzellerim adlı gezi ve show programında yer alıyor.

Banu Alkan Kaç Yaşında Gençliği? Banu Alkan Kimdir?

Çarşamba günleri Show Tv ekranlarında yerini alacak olan yeni program saat 20.00 Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Dünya Güzellerim gezi programı ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın