Ateşböceği Merve Kimdir Kaç Yaşında Gerçek İsmi

yorumsuz
130 views

Başarılı ve yakışıklı avukat Barış Buka (Seçkin Özdemir), meslek hayatının en zor davası ile karşılaşır yolu konuşkan ve hırslı olan bir taksi şoförü olan Aslı Eğilmez’le( Nilay Deniz) kesişir. Yaşayacağı güzel şeyler olacağına dair hisleri kaybolan Barış’ın, ateşböceği gibi parlayan Aslı’yla devam eden yolu ona bu zamana kadar hiç görmediği dünyaları görme fırsatı sağlar.

Bu iki farklı karakterin yollarının kesişme sebebi tabi ki aşktır. Setleri ve çekimleri Kadırga ve Beykoz’da devam eden dizinin, muhteşem bir aşk hikayesine dönüşeceği sinyallerini verdi. Aslı ve Barış’ın aşk hikayeleri şimdiden çok konuşulacak gibi.

Bir tarafta çok yetenekli, yakışıklı, ama aşkla arasına duvar örmüş, yaşamı boyunca artık kendisini heyecanlandıracak hisleri kaybeden ve sevilecek bir şey kalmadığını düşünen bir boşanma avukatı Barış. Diğer tarafta hayata olumlu bakan, zeki, eğlenceli, ailesine bakmak uğruna taksi şoförlüğü yapan, güçlü bir genç kız olan Aslı, yani lakabı asıl Ateşböceği. Bu ikilinin aşk hikayeleri kendileri gibi zıt iki rolün aslında ne kadar keyif verdiğine tanık olacağız.

Yeni Bölümde Ne Oldu

Aslı ve Barış ayrılıklarında ciddi üzüntü duyarlar.

Barış gibi ketum ve zor birine ‘gitme’ dedirtmek kolay değildir ama Aslı bunu başarır. Ayrılık sonucu üzülen Aslı nezarete düşer, Barış ise gecesini evindeki konuklarla devam ettirmek zorunda kalır. Kâbus ile başlayan gün aslında her ikisi için güzel bir hikâye hazırlıyordu Aslı, aşkın içine girmiş ve çıkamayacak zor bir duruma gelmişlerdir.

 

Ateşböceği Merve Kimdir

Star Tv ekranlarında her perşembe akşamı ekranlarımızda yerini alan Ateşböceği dizisine yeni karakterler girmeye başladı. Merve, Ateşböceği dizisine konuk oyuncu olarak mı geldi yoksa dizinin devamında tekrar girecek mi bilinmiyor.

Merve rolünü oynayan oyuncunun kimliği açıklanmadı ama ilerleyen bölümlerde diziye sık sık girip çıkarsa sizin için detaylı bir araştırma yapacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın