Ateşböceği Dizisi Nerede Çekiliyor Dizi Seti Hangi Şehirde?

yorumsuz
217 views

Yakında Star TV ekranlarında yaz dizisi olarak yayınlanmaya başlayacak olan Ateşböceği dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin nerede çekildiği sorusunun cevabı sizlerle!

 

Oyuncu kadrosunda Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Derya Alabora, Umut Yiğit Vanlı gibi isimlerin yer aldığı Ateşböceği dizisinin yapımcılığını ise Mia Yapım üstleniyor. Barış ile Aslı’nın aşk hikayesini anlatacak olan Ateşböceği dizisi romantik komedi türünü işleyecek.

Ateşböceği dizisinin yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş oturacak. Yaz ekranlarının yeni aşk dizisi Ateşböceği dizisinin nerede çekildiği sorusunun cevabını sizler için yanıtladık.

 

Ateşböceği Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yaz dizisi olarak yoluna devam edecek olan Ateşböceği dizisinin çekimleri ilk olarak İstanbul’un Kadırga ve Beykoz’da başladı. Geçtiğimiz hafta çekimlerine başlanan Ateşböceği dizisinde Seçkin Özdemir çok başarılı, çekici ancak iş hayatının tam tersine aşk hayatına küsmüş Barış’ı canlandıracak.

Öte yandan Nilay Deniz ise hayat dolu, eğlenceli, ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapan Aslı karakterini canlandıracak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın