Ateşböceği Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak Günü Değişti Mi?

yorumsuz
70 views

Ateşböceği Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak Günü Değişti Mi? Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Ateşböceği dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin yayın günü ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Başrollerinde Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Derya Alabora, Umut Yiğit Vanlı gibi isimlerin yer aldığı ve 2017 yaz döneminde Star Tv’nin önemli reyting kozlarından olan Ateşböceği dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Yeni sezonda da Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ateşböceği dizisinin yeni yayın döneminde gün değiştireceği ve 13.bölüm ile yeni yayın gününde yayınlanacağı belirtiliyor. Ateşböceği dizisinin yeni yayın gününü sizler için hazırladık.

Ateşböceği Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak Günü Değişti Mi?

Yeni yayın döneminde Star Tv’nin önemli reyting kozlarından bir tanesi olarak sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Ateşböceği dizisinin 13.bölüm itibariyle yeni yayın gününde yayınlanacağı belirtiliyor.

Bu yaz döneminde oldukça başarılı işler çıkartan ve Star Tv’nin yeni yayın döneminde de düşündüğü Ateşböceği dizisinin yeni yayın gününün Pazar olacağı belirtiliyor.

Ateşböceği dizisi 31 Ağustos Perşembe akşamı yeni bölümü ekranlarda olmayacak. Kurban Bayramı nedeniyle yayınlanmayacak olan Ateşböceği dizisinin yeni bölümünü 7 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de Star Tv ekranlarında olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın