Ateşböceği Dizisi Barış’ın Annesi Kimdir?

yorumsuz
30 views

Başarılı ve yakışıklı avukat Barış Buka (Seçkin Özdemir), meslek hayatının en zor davası ile karşılaşır yolu konuşkan ve hırslı olan bir taksi şoförü olan Aslı Eğilmez’le( Nilay Deniz) kesişir. Yaşayacağı güzel şeyler olacağına dair hisleri kaybolan Barış’ın, ateşböceği gibi parlayan Aslı’yla devam eden yolu ona bu zamana kadar hiç görmediği dünyaları görme fırsatı sağlar.

Bu iki farklı karakterin yollarının kesişme sebebi tabi ki aşktır. Setleri ve çekimleri Kadırga ve Beykoz’da devam eden dizinin, muhteşem bir aşk hikayesine dönüşeceği sinyallerini verdi. Aslı ve Barış’ın aşk hikayeleri şimdiden çok konuşulacak gibi.

Bir tarafta çok yetenekli, yakışıklı, ama aşkla arasına duvar örmüş, yaşamı boyunca artık kendisini heyecanlandıracak hisleri kaybeden ve sevilecek bir şey kalmadığını düşünen bir boşanma avukatı Barış. Diğer tarafta hayata olumlu bakan, zeki, eğlenceli, ailesine bakmak uğruna taksi şoförlüğü yapan, güçlü bir genç kız olan Aslı, yani lakabı asıl Ateşböceği. Bu ikilinin aşk hikayeleri kendileri gibi zıt iki rolün aslında ne kadar keyif verdiğine tanık olacağız.

Yeni Bölümde Ne Oldu

Aslı ve Barış ayrılıklarında ciddi üzüntü duyarlar.

Barış gibi ketum ve zor birine ‘gitme’ dedirtmek kolay değildir ama Aslı bunu başarır. Ayrılık sonucu üzülen Aslı nezarete düşer, Barış ise gecesini evindeki konuklarla devam ettirmek zorunda kalır. Kâbus ile başlayan gün aslında her ikisi için güzel bir hikâye hazırlıyordu Aslı, aşkın içine girmiş ve çıkamayacak zor bir duruma gelmişlerdir.

Ateşböceği Barış’ın Annesi Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Her dizide karşılaştığımız durumlardan biri bu dizide de görüyoruz. Yani diziye dahil olacak karakterlerin zemin hazırlayarak çıkması. Örneğin Barış’ın annesinin kim olduğu ya da nerde olduğu henüz belli değil.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın