Ateşböceği Dizisi 8.Bölüm Fragmanı Star Tv

yorumsuz
69 views

Ateşböceği Dizisi 8.Bölüm Fragmanı Star Tv Son dönemlerde yayınlanan diziler arasında büyük ilgi gören ve yaz döneminde ön plana çıkan Ateşböceği dizisi ile ilgili bilgileri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin 8.bölüm fragmanı ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Normal sezon dizilerinin sezon finali yapmasının ardından yaz dizilerini de ekranlarda görmeye başlamıştık. Bu dizilerden bir tanesi de Ateşböceği dizisi olmuştu. Son olarak Acı Aşk dizisinin başrollerinde rol alan Seçkin Özdemir ile yine son olarak Dayan Yüreğim dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Nilay Deniz’in oyuncu kadrosunda yer aldığı Ateşböceği dizisi 7.bölüm ile ekranlarda oldu.

10 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanan Ateşböceği dizisinin yeni bölüm fragmanı bekleniyor.

Ateşböceği Dizisi 8.Bölüm Fragmanı Star Tv

Star Tv ekranlarının 2017 yaz dönemi dizileri arasında yer alan Ateşböceği dizisi 8.bölüm ile 17 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanacak. Dizinin yayınlanan son bölümünde Barış Aslı’nın hayatına sızmaya devam ettikçe Aslı’nın geçmişten gelen korkuları birer birer su yüzüne çıkmaya devam etmektedir.

Teo’nun izinin takip edilmesi ve ardından çıkan gerçekler ise hem kendilerini hem de ilişkilerinin sorgulanmasına neden olur. Barış ile Aslı’nın çıktığı bu yolculuk sonunda ise Barış için karanlık bir dönem başlayacaktır.

Müzikleri ve konusu ile eski Türk filmlerini anımsatan Ateşböceği dizisi her Perşembe akşamı Star Tv ekranlarında olmaya devam edecek!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın