Ateşböceği Dizisi 3 Ağustos Çalan Sufle İçinde Aşk Var Sözleri

yorumsuz
51 views

Başarılı ve yakışıklı avukat Barış Buka (Seçkin Özdemir), meslek hayatının en zor davası ile karşılaşır yolu konuşkan ve hırslı olan bir taksi şoförü olan Aslı Eğilmez’le( Nilay Deniz) kesişir. Yaşayacağı güzel şeyler olacağına dair hisleri kaybolan Barış’ın, ateşböceği gibi parlayan Aslı’yla devam eden yolu ona bu zamana kadar hiç görmediği dünyaları görme fırsatı sağlar.

Bu iki farklı karakterin yollarının kesişme sebebi tabi ki aşktır. Setleri ve çekimleri Kadırga ve Beykoz’da devam eden dizinin, muhteşem bir aşk hikayesine dönüşeceği sinyallerini verdi. Aslı ve Barış’ın aşk hikayeleri şimdiden çok konuşulacak gibi.

Bir tarafta çok yetenekli, yakışıklı, ama aşkla arasına duvar örmüş, yaşamı boyunca artık kendisini heyecanlandıracak hisleri kaybeden ve sevilecek bir şey kalmadığını düşünen bir boşanma avukatı Barış. Diğer tarafta hayata olumlu bakan, zeki, eğlenceli, ailesine bakmak uğruna taksi şoförlüğü yapan, güçlü bir genç kız olan Aslı, yani lakabı asıl Ateşböceği. Bu ikilinin aşk hikayeleri kendileri gibi zıt iki rolün aslında ne kadar keyif verdiğine tanık olacağız.

Yeni Bölümde Ne Oldu

Aslı ve Barış ayrılıklarında ciddi üzüntü duyarlar.

Barış gibi ketum ve zor birine ‘gitme’ dedirtmek kolay değildir ama Aslı bunu başarır. Ayrılık sonucu üzülen Aslı nezarete düşer, Barış ise gecesini evindeki konuklarla devam ettirmek zorunda kalır. Kâbus ile başlayan gün aslında her ikisi için güzel bir hikâye hazırlıyordu Aslı, aşkın içine girmiş ve çıkamayacak zor bir duruma gelmişlerdir.

Ateşböceği 3 Ağustos Perşembe Çalan Sufle-İçinde Aşk Var Şarkısı ve Sözleri

 

Dizinin 3 Ağustos Perşembe günü yayınlanan 6. bölümünde çalan Suflenin İçinde Aşk Var şarkısı izleyenler tarafından beğenildi. İşte şarkı ve sözleri.

 

İçinde Aşk Var Şarkısı ve Sözleri

 

Canım ders almadık mı

Acılarımızdan hep kaçmadık mı

Deliksiz uykularından uyanmadın mı

Yarın geçti çoktan

Kuytularından henüz çıkmadın mı

Yüreksiz kavgalarından beni duymadın mı

Özlüyorsan dönmüyorsan yazık

Bilmiyorsan içim hala yanık

 

İçinde aşk var yüzünde kin

Yüreğine sor bu da kim

Her sabah baktığın aynadaki

Bana deliriyor hala

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın