Ateş Böceği dizisi saat kaçta başlıyor hangi kanalda?

yorumsuz
346 views

Yeni dizi Ateş Böceği dizisi saat kaçta hangi gün yayınlanacak merak edenlere özel, STAR TV’nin yeni dizisi hakkında bilgiler.

 

Star TV ekranlarında bir yaz dizisi daha yayın hayatına başlıyor. Ateş Böceği isimli dizinin başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz yer alıyorlar.

Ateş Böceği dizisinin basında ilk fotoğrafları yer aldı ve dizi kısa süre içerisinde yaz sezonu ile birlikte yayınlanmaya başlayacak. Oldukça başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide; Derya Alabora, Belma Canciğer, Umut Yiğit Vanlı, Durul Bazan, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, TAyra Bahar ve Seda Güven yer alıyorlar.

Ateşböceği dizisinin yönetmeni de açıklandı. Kiralık Aşk dizisinden hatırlayacağınız ünlü yönetmen Barış Yöş bu dizinin yönetmenliğini üstlenecek. Aynı zamanda Ateş Böceği dizisi Mia Yapım imzası taşıyor.

Çok başarılı çekici fakat aşk ile şansı uyuşmamış genç bir boşanma avukatı Barış dizinin ana karakteri ve diğer bir ana karakter akıllı eğlenceli fakat taksi şoförlüğü yapmak zorunda olan geçinmekte zorlanan Aslı karakterinin bir araya gelme hikayesini anlatıyor.

İki karakterin bir araya gelmesi ile birlikte yepyeni bir macera başlayacak. Romantik komedi tadında olacak olan Ateş Böceği dizisinin yayın günü henüz açıklanmadı. Dizinin yayın bilgileri belli olduğunda burada yer alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın