Ateş Böceği Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu?

yorumsuz
223 views

Ateş Böceği Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu? Tanıtım fragmanı yayınlanan ve yaz dönemi ekranlarda yayınlanacak dizilerden bir tanesi de Ateş Böceği dizisi olacak. Star Tv’de sevenleri karşısına çıkmaya hazırlanan Ateş Böceği dizisinin reytingleri ile ilgili takibi sizler için sürdürüyoruz. İşte detaylar..

 

Yaz ekranlarının yeni dizilerinden bir tanesi de Ateş Böceği dizisi olacak. Başrollerinde Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir’in oynayacağı Ateş Böceği dizisinde Aslı ile Barış’ın tesadüflerle dolu aşk hikayesine tanıklık edeceğiz. Romantik komedi tadında olacak Ateş Böceği dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde Kadırga ve Beykoz’da başladı.

Büyük bir titizlikle devam eden Ateş Böceği dizisinin çekimlerinde yapımcılığı üstlenen yapım şirketi ise Mia Yapım oldu. Sıcak bir aşk hikayesinin kısa süre içerisinde ekranları başına kilitlemesi beklenen Ateş Böceği dizisinde Yeşilçam filmlerindeki gibi o sıcaklığı hissedileceği tahmin ediliyor.

Ateş Böceği Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu?

Ateş Böceği dizisi Reytingleri nasıl tuttu mu?

Bir yanda çok başarılı olan, çekici fakat aşktan yana bir türlü yüzü gülmemiş Barış diğer tarafta ise hayat dolu, akıllı, genç ve güzel olan evini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapan Aslı’nın takside başlayan tanışma hikayeleri birbirlerini tanıdıkça aşka dönüşecektir.

İkilinin yollarının kesişeceği bu aşk hikayesinin reytingleri hakkında bir şeyler söylemek için henüz erken ancak dizinin ekranlara damga vuracağı tahmin ediliyor. Dizinin ilk bölümünden itibaren reyting sonuçlarını sizlerle birlikte paylaşacağız.

 

Ateş Böceği Dizisi Oyuncu Kadrosu

Son olarak Ece Uslu’nun başrollerinde oynadığı Dayan Yüreğim dizisinde rol alan Nilay Deniz kısa bir sürenin ardından yeni bir yapım olan Ateş böceği dizisi ile sevenlerin karşısında olacak. Öte yandan son olarak Acı Aşk dizisinde rol alan Seçkin Özdemir de Ateş Böceği dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak isimlerden bir tanesi.

Özdemir ve Deniz’in yanı sıra Ateş Böceği dizisinin oyuncu kadrosunda Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar gibi isimler de yer alacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın