Ateş Böceği Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Dizinin Yeni Bölümü Ne Zaman?

yorumsuz
150 views

Star TV ekranlarına gelecek olan yeni dizi Ateş Böceği merakla bekleniyor. Star TV ekranlarına gelecek olan dizinin Haziran ayı sonunda yayınlanması bekleniyor.

Star TV ekranlarına gelecek olan yeni dizi Ateş Böceği’ nin senaristliğini Ebru Hacıoğlu yapıyor. Ebru Hacıoğlu daha önce Doktorlar, Kaçın Kurası ve Emret Komutanım gibi başarılı dizilerin senaristliğini yapmıştır.
Yeni dizi Ateş Böceği güzel bir aşk hikayesi ile ekranlarda yer alacak. Barış ve Aslı’ nın güzel aşk hikayelerini izleyeceğiz.

Yaz dizisi olarak ekranlarda yer almayı planlayan dizinin senaryosu oldukça güzel. Taksi şoförü olarak çalışan Aslı ve başarılı iş adamı Barış’ ın güzel aşk hikayelerini konu alacak olan dizi merakla bekleniyor.
Mia Yapım tarafından Star TV ekranlarında yer almayı planlayan dizinin yaz dizisi olacağı söyleniyor. Yeni dizinin yeni sezonda ekranlarda yer alıp almayacağı da merak edilen konular arasında.
Star TV ekranlarında yer alacak dizinin 2017 – 2018 yeni sezonda yer alıp yer almayacağı merakla bekleniyor. Ateş Böceği dizisi ile ilgili yeni gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte Kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın