Ateş Böceği Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

yorumsuz
141 views

Ateş Böceği Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Normal sezon dizileri sezon finali yapıyor ve ekranlarda normal sezon dizilerinin yerini yaz dizileri almaya hazırlanıyor. Oyuncu kadrosu ve konusu itibariyle oldukça iddialı bir yapım olması beklenen Ateş Böceği dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili haberin detayları sizlerle..

 

Yaz döneminin merakla beklenen dizilerinden bir tanesi de Ateş Böceği dizisi olacak şüphesiz. Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar gibi isimleri oyuncu kadrosunda barındıran ve yapımcılığını ise Mia Yapım’ın üstlendiği Ateş Böceği dizisi önümüzdeki günlerden itibaren ekranlardaki yerini alacak.

Sıcacık bir aşk hikayesinin ele alınacağı Ateş Böceği dizisinin yayınlanacağı kanal ile ilgili merak edilen detayları sizler için hazırladık.

Ateş Böceği Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Ateş Böceği Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği Ateş Böceği dizisi yaz sezonunda Star Tv ekranlarında olacak. Star Tv’de yayınlanacak olan Ateş Böceği dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Son olarak Gözde Çığacı ve yine son olarak Kertenkele dizisinde rol alan Yıldırım Memişoğlu Ateş Böceği dizisinin yeni isimleri oldu.

Çekimleri devam eden ve yakında Star Tv ekranlarında olacak Ateş Böceği dizisinin bilgilerini adım adım sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

 

Ateş Böceği dizisi Nerede Çekiliyor?

Ekranların yeni gözdelerinden bir tanesi olmaya hazırlanan Ateş Böceği dizisinde çok başarılı, çekici, aşkla arasına mesafe koymuş bir boşanma avukatı olan Barış ve güzel, genç, akıllı, ev geçindirmek için taksi şoförlüğü yapan Aslı’nın tesadüflerle başlayan aşk hikayesi ele alınacak.

Yolları kesişince hayatları değişecek olan Aslı ve Barış’ın aşk hikayesine tanıklık edeceğimiz Ateş Böceği dizisinin çekimleri dediğimiz gibi devam ediyor. Dizinin çekimleri İstanbul’un Kadırga ve Beykoz semtlerinde yapılıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın