Ateş Böceği Barış Kimdir Seçkin Özdemir

yorumsuz
128 views

Ateş Böceği Barış Kimdir Seçkin Özdemir . Yaz sezonunda ekranlarda yer alacak yeni dizi Ateş Böceği kadrosu ile de konuşulmaya başladı. Dizinin tanınmış oyuncu kadrosunun da ardından ne yayın tarihi açıklaması merakla bekleniyor. Dizinin yaz sezonunda oldukça ilgi çekecek bir dizi olması bekleniyor.

Ateş Böceği Barış Kimdir Seçkin Özdemir

Ateş Böceği Barış Kimdir Seçkin Özdemir . Dizinin yayın tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Fakat yaz sezonunda ekranlarda yer alacağı söyleniyor. Mia Yapımın yapımcılığını yaptığı dizi yaz aylarında izleyicileriyle buluşmak için hazırlanıyor.

Ateş Böceği Barış Kimdir Seçkin Özdemir . Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan yeni dizi Ateş Böceği konusu kadrosu ile konuşulmaya başlandı. Ateş Böceği kadrosunda yer alan Şeçkin Özdemir başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak. Seçkin Özdemir dizide başrolü Nilay Deniz ve Seda Güven gibi popüler isimlerle paylaşıyor. Başarılı oyuncu kadrosu ile yaz aylarında ekranlarda yerini almaya hazırlanan Ateş Böceği dizisinin başrol oyuncularından Seçkin Özdemir dizide Barış karakterini canlandıracak.

Ateş Böceği Barış Kimdir Seçkin Özdemir

Seçkin Özdemir Kimdir?

Seçkin Özdemir 25 Ağustos 1981 yılı İstanbul doğumludur. Başarılı oyuncu Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirmiştir. Başarılı oyuncu Al Yazmalım , Bir Aşk Hikayesi , Günahkar , Muhteşem Yüzyıl , Muhteşem Yüzyıl , Acı Aşk , Kiralık Aşk gibi dizilerde oynamıştır. Seçkin Özdemir 1.81 Boyunda ve 66 kilogram ağırlığındadır.

Ateş Böceği dizisi ile ilgili gelişmeleri detaylı olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın