Ateş Böceği Barış kim gerçek adı Seçkin Özdemir biyografisi

yorumsuz
192 views

Star TV’nin yeni dizisi Ateş Böceği’nde Barış karakteri kimdir gerçek adı yaşı ve merak edilenleri ile birlikte kısa biyografisi ile Seçkin Özdemir..

Türkiye’nin sayılı oyuncularından birisi olan başarılı isim Seçkin Özdemir kimdir merak edenlere özel bilgileri derledik. Seçkin Özdemir yeni sezonda Ateş Böceği dizisinde Barış karakterine hayat verecektir.

Barış karakteri dizide güçlü, yakışıklı çekici ve başarılı bir avukattır. Aşk ile arası bozuk olan Barış’ın karşısına çıkacak olan Aslı onun ve kendi dünyasının değişmesine neden olacak ve macera bu şekilde başlayacaktır.

Seçkin Özdemir kimdir nerelidir?

Seçkin Özdemir, 25 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir ve aslen Sinopludur. Dizi oyunculuğu mesleğini icra etmekte olan Seçkin Özdemir aynı zamanda DJ ve sunuculuk mesleklerini de yapmaktadır.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve reytinglerde oldukça başarılı olan Kiralık Aşk dizisinde Pamir Marden karakteri ile büyük bir hayran kitlesine erişen Seçkin Özdemir birçok dizide rol almıştır.

Başarılı sanatçı Seçkin Özdemir, Kocaeli Üniversitesi’nin İktisat bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Üniversite eğitiminin ardından yakışıklı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi almıştır.

Yakışıklı isim Özdemir, 2008 senesinde Yaban Gülü dizisi ile kariyerine başlangıç yapmıştır. Ardından 2012 yılında Al Yazmalım dizisinde İlyas karakteri ile seyircinin karşısına çıkmıştır. Aynı sene Muhteşem Yüzyıl dizisine Leo karakteri ile dahil olmuştur. 2013 senesinde Bir Aşk Hikayesi dizisinde Korkut Ali karakteri ile yer almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın