Ateş Böceği Aslı(Nilay Deniz) kimdir kaç yaşında nereli Instagram adresi

yorumsuz
236 views

Ateş Böceği Aslı kimdir, Nilay Deniz kaç yaşında nereli Instagram adresi biliniyor mu merak edenlere, ünlü oyuncu hakkında bilinenler ve ayrıntılar burada.

Star TV ekranlarında romantik komedi türünde yeni bir dizi yayın hayatına hazırlanıyor. Yaz sezonunda ekranlarda olacak olan Ateş Böceği isimli dizinin başrollerinden birisi olan Aslı karakterine Nilay Deniz hayat verecek.

Ateş Böceği dizisinde Aslı karakteri, kendi ayakları üzerinde duran ve ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda olan birisi olarak karşımıza çıkacak. Son derece akıllı ve eğlenceli birisi olan Aslı hayat ile mücadelesine devam eden güçlü bir kadındır.

Yolu bir gün başarılı avukat Barış ile kesişecek olan Aslı’nın hikayesi bu noktada başlayacak. İkilinin hayatları birlikte değişecek.

Nilay Deniz kimdir?

Genç ve güzel sanatçı Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oldukça genç olan başarılı oyuncu Nilay Deniz, birçok dizide rol almıştır.

Aşk Yeniden dizisinde oynadığı Selin karakteri ile hatırlanan başarılı oyuncu aynı zamanda 2011 yılında Behzat Ç dizisinde de yer almıştır. Oynadığı diziler arasında Hayata Beş Kala, Mor Menekşeler, 20 Dakika, Güneşi Beklerken, Ah Neriman, Aşk Yeniden dizileri dikkat çekmektedir.

Nilay Deniz Instagram adresi nedir?

Başarılı sanatçı Nilay Deniz’e Instagram platformunda @aydeniznil ismi ile erişebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın