Ateş Böceği Aslı Kimdir Nilay Deniz

yorumsuz
106 views

Ateş Böceği Aslı Kimdir Nilay Deniz . Yaz sezonunda ekranlarda yer alacak yeni dizi Ateş Böceği kadrosu ile de konuşulmaya başladı. Dizinin tanınmış oyuncu kadrosunun da ardından ne yayın tarihi açıklaması merakla bekleniyor. Dizinin yaz sezonunda oldukça ilgi çekecek bir dizi olması bekleniyor.

Dizinin yayın tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Fakat yaz sezonunda ekranlarda yer alacağı söyleniyor. Mia Yapımın yapımcılığını yaptığı dizi yaz aylarında izleyicileriyle buluşmak için hazırlanıyor.

Ateş Böceği Aslı Kimdir Nilay Deniz

Ateş Böceği Aslı Kimdir Nilay Deniz . Senaristliğini Ebru Hacıoğlu’ nun yaptığı Ateş Böceği dizisinde Aslı karakteri ile ekranlarda yer alacak olan Nilay Deniz var. Aslı babasının ölümünden sonra babasının taksisini işletmeye devam etmiştir. Ailesinin geçimini bu şekilde sağlayan Aslı genç ve cesur bir kadını canlandırıyor. Dizide Seçkin Özdemir ise Barış karakterini canlandırıyor. Barış ise başarılı bir avukattır. Dizi ekranlarda yerini aldığında Aslı ve Barış’ ın güzel aşk hikayelerini izleyeceksiniz.

Ateş Böceği Aslı Kimdir Nilay Deniz

Nilay Deniz Kimdir?

Nilay Deniz 3 Mayıs 1993 yılı Aydın doğumludur. Başarılı oyuncu Güneşi Beklerken , Aşk Yeniden Behzat Ç , Mor Menekşeler , Hayata Beş Kala , 20 Dakika gibi dizilerde yer almıştır. Nilay Deniz 1.72 boyunda ve 50 kilogram ağırlığındadır.

Başarılı oyuncu kadrosu ile şimdiden konuşulmaya başlanan Ateş Böceği dizisi yaz aylarında ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Ateş Böceği dizisi ile ilgili gelişmeleri detaylı olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın