Aşk ve Mavi 33. Bölümde Cemal Ölecek Mi? Cüneyt Mete Diziden Neden Ayrıldı?

yorumsuz
29 views

Aşk ve Mavi 33. Bölümde Cemal Ölecek Mi? Cüneyt Mete Diziden Neden Ayrıldı? ATV ekranlarında beğenilerek izlenen aşk ve mavi dizisi senaryosunda ki değişiklik izleyicileri meraklandırdı. Aşk ve mavi dizisinin renkli karakterlerinden olan ölecek mi diziye veda mı ediyor? Kemal diziden ayrılacak mı merak edilen sorunun yanıtı yer alıyor. Cemal karakteri sizlerin de bildiği gibi aşk ve mavi dizisinin beğenilen isimlerinden birisi. Zeki Cemal diziye veda mı ediyor başka bir kanal ile anlaştı öğrenmek istiyorsanız yazımı okumanızı tavsiye ediyoruz. İşte detaylar haberimizde sizlerle.

Aşk ve Mavi 33. Bölümde Cemal Ölecek Mi? Cüneyt Mete Diziden Neden Ayrıldı?

Aşk ve Mavi 33. Bölümde Cemal Ölecek Mi? Cüneyt Mete Diziden Neden Ayrıldı?

Aşk ve Mavi 33. Bölümde Cemal Ölecek Mi? Cüneyt Mete Diziden Neden Ayrıldı? Yeni sezonda yeni bölümleri ile karşımıza çıkacak olan aşk ve mavi dizisinin 32. bölüm fragmanı yayınlandı .Ali Ömer’in Cemal’in  oğlu olduğunu öğrendi Cemal suçlu olduğu cinayetin yanlışlıkla değil bilerek ve isteyerek işlendiğine öğrenir ve gerçekleri öğrenen Ali Cemali adalete teslim etme kararı alır. Cemal ise hapse girmekten korkar Aliye onu denize düşür Ali’nin gözden kaybolması ile kardeş Partili olduğunu düşünen Cemal denize atlar ve onu kurtarmak için debelenir.

Yeni bölüm fragman da baktığımızda Ali Deniz de kendisine gelir ve kendi çabası ile denizden çıkar fakat Cemal kayıptır. Ali abi seni göremeyince tekrardan deniznet dalar Ancak onu bir türlü bulamaz aslına bakarsanız Cemal’in bir oyunu olduğunu düşünüyoruz hapse girmekten korkan cemalini denizden kurtulduğunu görür ve ortalık durana kadar kaybolmayan karar verir diye düşünüyorum. Çünkü Cemal’in diziden ayrılacağı söz konusu olamaz. Ali’nin yapıp onu affetmesini Böyle bir oyunun içine girdiği düşüncesi kaçınılmaz gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda Cemal ne zaman ortaya çıkacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın