Aşk Peşinde Oyuncu Kadrosu,Karakterleri,Oyuncuları

yorumsuz
26 views

ATV ekranlarında 2017-2018 yeni sezonda karşımıza çıkacak. MF yapım tarafından hazırlıkları devam eden Aşk peşinde dizisi oyuncu kadrosu merak konusu oldu. Metin Balekoğlu imzalı gençlik dizisi için isim Aşk peşinde olarak kararlaştırıldı çekimlerine 8 Temmuz’da başlanan Aşk peşinde dizisi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor Aşk peşinde dizisi oyuncu kadrosu ve karakter listesi hakkında detayları sizler için paylaştık.

Aşk peşinde dizisine baktığımızda başrollerinde Seren Şirince ve Yusuf Çim gibi iki ünlü ismin yer aldığı da görüyoruz.Daha önce Güllü ve Seven Ne Yapmaz olarak açıklanan dizinin ismi son olarak Aşk peşinde olarak değiştirildi. Seren Şirince ve Yusuf Çim gibi oldukça iddialı ve profesyonel oyuncunun dizide rol alıyor olması muhteşem bir aşk konusunu ekranlara getirecek gibi görünüyor.

Aşk peşinde dizisinin Karadeniz sahneleri Safranbolu’da çekilecek İlerleyen zamanlarda şehir bölümleri ise İstanbul’da yapılacak izinli Ozan karakterine hayat veren sistem Yusuf Çim oldu. Şıpsevdi olan Ozan karakteri önüne gelen kıza Aşk yaşarken başını belaya sokuyor. Ailesi bu durumlara sabrede bir yere konu memleketi Hiç öyle gönderiyor Ozan köyde Güllü ye aşık oluyor.

Nazlı köyde yaşayan güzel ve saf bir kızdır hiç aşık olmamış ve erkeklere biraz da sert sabırlıdır. Nazlı’yı Ozan zorla kendisine Aşık edecektir oldukça deli dolu ve çılgın bir aşk hikayesi izleyeceğiniz bu diziye Biz de sizler gibi merakla bekliyoruz .

Aşk Peşinde Oyuncu Kadrosu

Seren Şirince(Nazlı)

Yusuf ÇİM(Ozan)

Hande ÖZDEMİR(Sinem)

Ecem Çalık

Sertan Erkaçan

Serhat Parıl

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın