Aşk Peşinde Konusu Oyuncu Kadrosu ve Detayları

yorumsuz
59 views

Aşk Peşinde Konusu Oyuncu Kadrosu ve Detayları.Atv’de dizi severlerin seyrine sunulacak dizi Aşk Peşinde 2017 2018 sezonunda MF Yapım ın imzası ile izleyici karşısına çıkacak Metin Balekoğlu nun kaleminden gençlik dizisinin adında tekrar değişiklik yaşandı. 8 temmuzda çekim çalışmalarına başlayan dizinin yeni sezonda izleyici karşısına çıkması planlanıyor.

Dizinin başrol oyuncuları Seren ŞİRİNCE ve erkek oyuncusu Yusuf Çim’in renk kattığı dizi adı daha öncesinde Güllü ve Seven Ne Yapmaz olarak planlanması dizi en son kararını Aşk Peşinde dizisi olarak karşımıza çıkmayı planladı.

Aşk Peşinde Dizisi Konusu

Aşk Peşinde de Karadeniz de çekilecek bölümleri Safranbolu’da şehir çekimleri İstanbul da gerçekleşecek. Aşk Peşinde Yusuf çimin canlandıracağı ozan rolü aşık karakterimizi canlandıracak. Çapkın olan ozan her kızla aşk yaşayacak ve başını çeşitli belalara sokacak. Ozan’ın yaptıkları ailesini kızdırmış olacak ki artık ailesi ozanı köyüne yani memleketine gönderecek orda halası ile yaşamaya devam edecektir ama rahat durmayan çapkın oğlanımız Ozan gittiği köyde dizimizin başrolü Güllü’yekarşı aşk denilecek duygular yaşıyacak.

 

Aşk Peşinde Oyuncu Kadrosu

Seren Şirince(Nazlı)

1991 yılında İzmir’de  Dünya ya gelen Seren ŞİRİNCE,ilk deneyimini Aşk Emek İster de Nazlı rolüne hayat vererek karşımıza çıkar. İlişki Durumu Karışık isimli kadroda Ayşegül rolü ile daha akıllarda kalmış ve ününe ün katmıştır.

Yusuf ÇİM(Ozan)

Eylül 1991 yılında İstanbul’da doğan genç oyuncu 2014 de “Ezra” isimli dizi ile Başkomser Mustafa rolü ile, 2015 yapım olan “Çilek kokusu” dizisinde Burak Mazharoğlukarakteri ile son olarak “Hanım Köylü” de Ferit Sabit karakteri ile akıllara kazınmış bir isim olmuştur.

Dizinin diğer yan karakterleri ise şöyle; Ecem Çalık, Sertan Erkaçan, Serhat Parıl

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın