Aşk Peşinde Nerede Hangi Köyde Çekiliyor?

yorumsuz
39 views

Atv de dizi severlerin seyrine sunulacak dizi Aşk Peşinde 2017 2018 sezonunda MF Yapım ın imzası ile izleyici karşısına çıkacak Metin Balekoğlu nun kaleminden gençlik dizisinin adında tekrar değişiklik yaşandı. 8 temmuzda çekim çalışmalarına başlayan dizinin yeni sezonda izleyici karşısına çıkması planlanıyor.

Dizinin başrol oyuncuları Seren ŞİRİNCE ve erkek oyuncusu Yusuf Çim’in renk kattığı dizi adı daha öncesinde Güllü ve Seven Ne Yapmaz olarak planlanması dizi en son kararını Aşk Peşinde dizisi olarak karşımıza çıkmayı planladı.

Aşk Peşinde Dizisi Konusu

Aşk Peşinde Yusuf çimin canlandıracağı ozan rolü aşık karakterimizi canlandıracak. Çapkın olan ozan her kızla aşk yaşayacak ve başını çeşitli belalara sokacak. Ozan’ın yaptıkları ailesini kızdırmış olacak ki artık ailesi ozanı köyüne yani memleketine gönderecek orda halası ile yaşamaya devam edecektir ama rahat durmayan çapkın oğlanımız Ozan gittiği köyde dizimizin başrolü Güllü’ye karşı aşk denilecek duygular yaşayacak.

Aşk Peşinde Hangi Köyde Çekiliyor?

Aşk Peşinde de Karadeniz de çekilecek bölümleri Safranbolu’da şehir çekimleri İstanbul da gerçekleşecek.

Dizi severlerin bildiği üzere Kanal D de ekranlarımıza gelen Arka Sokakların da bazı dizi sahneleri Safranbolu da düzenlenmiş ve izleyici Safranbolu olan sahneleri beğeni ile izlemişti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın