Aşk ve Mavi Dizisi 2.Sezon Ayrılan Oyuncular

yorumsuz
242 views

ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Aşk ve Mavi dizisi 2.sezonda da yoluna devam edecek. Diziden ayrılacak isimlerle ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği ve her Cuma akşamı ekranlarda olmaya devam eden Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosunda Emrah İpek, Burcu Kıratlı, Işıl Yücesoy gibi isimler yer alıyor. Bu sezon gösterdiği başarılı performans gösteren Aşk ve Mavi dizisi önümüzdeki sezon da ATV ekranlarında olacak.

Oyuncu kadrosu ve konusu itibariyle izleyenlerin gönlüne taht kuran Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosunda bazı isimlerin ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili sorular sorulmaya başlandı.

 

Aşk ve Mavi Dizisi Yeni Sezon Ayrılacak İsimler

Eylül ayından itibaren 2.sezon bölümleriyle yayınlanacak olan Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosundan herhangi bir isim ayrılmayacak. Aşk ve Mavi dizisi yeni sezonda da tam oyuncu kadrosu ile devam edecek.

 

Aşk ve Mavi Dizisi Konusu

Her Cuma akşamı ekranlarda olan Aşk ve Mavi dizisi Ali ağabeyi Cemal’in işlediği cinayetin ardından ağabeyinin suçunu üstlenir ve hapishaneye girer. Ahmet adında bir adamı öldüren Cemal kardeşinin hapise girmesine göz yumar.

Mavi ise Cemal’in öldürdüğü Ahmet’in kardeşidir. Ali’nin cinayeti işlediğini düşünen Mavi ondan intikam almak ister. Ali ise hapishane yılları oyunca Mavi ile sürekli mektuplaşmıştır ve hapisten çıkınca ilk işi Mavi ile evlenmek olmuştur.

Mavi ilk olarak intikam almak istediği Ali’ye zamanla aşkla bağlanmaya başlamıştır. Mavi’nin babasının da ölümü ile birlikte ailesinin konağa yerleşmesi zaman zaman komik sahnelerin yaşanmasına neden oluyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın