Aşk-ı Roman Dizisi Yeni İsmi Ne Oldu Başrol Oyuncuları

yorumsuz
62 views

Başrollerinde tanıdığımız isimler olan Kaan’la Solmaz’ın bulunduğu kadroda” Aşkı Roman Gönül Salıncağı” dizisi hakkında pek çok sorular şimdiden sorulmaya başlanmış bile. Yoğun ilgi gören merak edilen dizi isim değişikliği yaptı gönül sancağı yerine gönül sancağı aşkı roman ismi ile ekranlara gelmeyi planladı.

Ekranlarımıza daha önce yayınlanmış efsane dizi Cennet Mahallesinin benzer formatında roman tarzında ekranlara gelecek dizinin tv8 de yayınlanması bekleniyor. Aşkı Roman Gönül Salıncağının sahneleri İstanbul Balat ta Çekilmeye başlandı.

 

                              Aşkı Roman Gönül Salıncağı Dizisi

Cennet Mahallesi dizisinin çekildiği yerlerden olan balat Aşkı Roman Gönül Salıncağı dizisinin çekileceği yer olarak yine bu yer olması kararı verildi.

Balat ta kurulan dizinin çekimlerinde Solmaz hem dans edecek hem de programın nasıl dizi formatına geçeceğini bize gösterecek. Çekimleri genel olarak aynı balat civarında çekilecek dizinin uzun süre set yerinde değişiklik olmayacağı açıklandı fakat dizinin ilerleyen bölüm ve konularına göre yerler ara sıra değişebilir.

Yaz sezonuna geç giriş yapan dizinin yeni sezonda da bizlerle olacağı konusu tamamen yaz boyunca yayınlanan bölümlerin izlenmesine bağlı bir durum, çünkü eğer beklenilen reyting alınmazsa, yaz sezonu sonunda final yapacak ve ekranlara veda edecek. Bu formatta bir dizinin ve oyuncusunun, farklı bir programda ünlenmesi ve dizi sektörüne girmesi alıştığımız bir konu olmamakla kalmayıp, deneyimsiz ve halkın sevilen bir ismi olması dizide ki reytinglerin ne olacağını şimdiden merak konusu haline getirdi.

Komedi dizisi olarak televizyon ekranlarına gelecek dizinin oldukça güldüreceği dizi ekibinin çekimlerde ne kadar eğlendiğini görerek anlıyoruz. Çekimleri bile oldukça eğlenceli geçen dizinin ekranları başında olan izleyiciyi de oldukça güldürüp eğlendireceğinden kuşkumuz yok.

Dizinin hafta içi her gün TV 8 ekranlarında olacağını duyurur ve dizi hakkında gelişen önemli bilgileri ve merak ettiğiniz konuları yayınlayarak sizlerle tekrar buluşacağız.

Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın