Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler Yer Alıyor?

yorumsuz
193 views

Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler Yer Alıyor? Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 ekranlarından yepyeni bir dizi geliyor. Show Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel programında ün kazanan gelin adayı Solmaz ve talibi Kaan’ın yer alacağı Aşk-ı Roman dizisi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Son dönemlerin en çok tartışılan konularından bir tanesi de evlilik programları olmuştu. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olan Evleneceksen Gel programı da eleştiri oklarının hedefindeki programlardan bir tanesi oldu. Gelin ve damat adayları ile birlikte son yıllarda popüleritesi artan Evleneceksen Gel programının en çok dikkat çeken isimlerinden bir tanesi de Solmaz ile Kaan olmuştu.

Bir iyi bir kötü giden ilişkileri ile Evleneceksen Gel’e damga vuran Solmaz ve Kaan yakında başlayacak olan Aşk-ı Roman dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacaklar. Yine kendi isimleri ile dizideki yerini alacak olan Solmaz ve Kaan arasındaki aşk Aşk-ı Roman dizisinde de yerini alacak.

 

Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler Yer Alıyor?

Dansları ile gündeme oturan ve Kaan ile olan ilişkisinde Solmaz’ı artık tanımayan yoktur. Evleneceksen Gel programı ile ün kazanan Solmaz talibi Kaan ile yeni bir dizi hazırlıklarına girdi. Tanıtım fragmanı yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinin yayın kanalı ise TV8 olacak.

Günlük dizi olarak ekranlarda olacak Aşk-ı Roman dizisinin çekim yeri ise Balat. Bir dönem Show Tv ekranlarında yayınlanan ve hafızalara kazınan Cennet Mahallesi’nin çekindiği mahallede çekilecek olan Aşk-ı Roman dizisinin yapımcılığını ise Global Medya üstlenecek.

Yayınlanan tanıtım fragmanında oldukça eğlenceli sahnelere tanıklık ediliyor. Ağustos ayından itibaren TV8 ekranlarında olacak Aşk-ı Roman dizisinin oyuncu kadrosunda Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir yer alacak. İkilinin aşklarının ele alınacağı Aşk-ı Roman dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. İkili Evleneceksen Gel programında tanışmış ve uzun süren aşklarının ardından son olarak nişanalanmıştı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın