Aşk-ı Roman Dizisi Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi?

yorumsuz
105 views

Aşk-ı Roman Dizisi Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi? TV8 ekranlarının dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün yayınlanan Aşk-ı Roman dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin neden yayınlanmadığı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan başrollerinde ise Kaan Güvenilir ve Solmaz Çiros’un yer aldığı Aşk-ı Roman dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 18:45’de TV8 ekranlarında oluyordu. Dizi ile ilgili son günlerde yaşanan gelişmeler ise izleyenlerini meraklandırdı.

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8’in yeni projeleri arasında yer alan Aşk-ı Roman dizisinden izleyenlerine kötü haber geldi.

 

Aşk-ı Roman Dizisi Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi?

Evleneceksen Gel programının adaylarının oyuncu kadrosunda yer aldığı Aşk-ı Roman dizisinde Solmaz ile Kaan’ın aşkına tanıklık ediyorduk.  İlk bölümleriyle reytingleri alt üst eden ve oldukça başarılı olan Aşk-ı Roman dizisi ilerleyen bölümlerde aynı başarıyı gösteremedi.

Bayram haftasında yayınlanmayan ve ardından 4 eylül pazartesi  günü yeniden başlayan Aşk-ı Roman dizisi yayından kaldırıldı. Reytinglerde düzenli olarak istenileni veremeyen Aşk-ı Roman dizisine son olarak Hanife Gürdal da katılmıştı.

Esra Erol ve Zuhal Topal ile izdivaç programlarında da yer alan Hanife Aşk-ı Roman dizisine uğur getiremedi. Aşk-ı Roman dizisi TV8 yönetiminin aldığı karar ile birlikte artık yayınlanmayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın