Aşk-ı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

yorumsuz
146 views

Aşk-ı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Son dönemlerde yeni dizilerin haberlerini ve tanıtımlarını görmeye devam ediyoruz. Bu dizilerden bir tanesi de TV8 ekranlarında başlayacak olan Aşk-ı Roman dizisi oldu. Tanıtım fragmanı yayınlanan ve hazırlıkları devam eden Aşk-ı Roman dizisinden bilgiler sizlerle..

 

Acun Ilıcalı ile birlikte son dönemlerde büyük bir ivme yakalayan ve her programı büyük bir ilgi ile takip edilen TV8 ekranlarından yepyeni bir dizi daha geliyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olan Evleneceksen Gel programının öne çıkan isimlerinden olan Solmaz-Kaan çifti de Aşk-ı Roman dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak isimlerden ikisi.

Bir iyi bir kötü giden ilişkileri ile Türkiye’nin gündemine oturan ve Evleneceksen Gel programının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Solmaz ile Kaan Aşk-ı Roman dizisinin başrol oyuncuları olacaklar. Tanıtımı yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinin ne zaman başlayacağı da en çok merak edilenler arasında yer alıyor.

Aşk-ı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Aşk-ı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Evleneceksen Gel programının da yapımcılığını üstlenen Global Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Aşk-ı Roman dizisinin oyuncu kadrosunda dediğimiz gibi Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir yer alıyor. Solmaz’ın Nurullah ile olan ilişkisinin bitiminin ardından Kaan’ın Solmaz’a talip olması yepyeni ve önlerindeki günlere damga vuracak bir ilişkinin de başlangıcı olmuştu.

Gerek Evleneceksen Gel programı gerek de tüm Türkiye Solmaz ile Kaan’ın arasında yaşananlara tanıklık etmişti. Öyle ki Solmaz ile Kaan’ın aşkı dizilere kadar konu olmayı başardı.

Cennet Mahallesi dizisinin çekildiği yer olan Balat’ta çekilecek Aşk-ı Roman dizisinde Solmaz ve Kaan’ın yanı sıra yine Evleneceksen Gel programında yer alan ve Emrah’ın oğlu olan Tayfun da oyuncu kadrosunda yer alacak.

Solmaz ile Kaan’ın aşkının konu alınacağı ve hafta içi her gün dizi severlerin karşısında olacağı Aşk-ı Roman dizisi Ağustos ayından itibaren TV8 ekranlarında olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın