Aşk-ı Roman dizisi Kaan Güvenilir Kimdir Yaşı Boyu

yorumsuz
107 views

Aşk-ı Roman dizisi Kaan Güvenilir Kimdir Yaşı Boyu Yalında Tv8 ekranlarında başlayacak olan Aşk-ı Roman dizisi ile ilgili bilgileri hazırlamaya ve sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve başrol oyuncularından olan Kaan Güvenilir’i sizler için daha yakından tanıdık. İşte detaylar..

 

Bir dönem yayından kalkması gündeme gelen ve ekranların en çok izlenen evlilik programlarının içerisinde Evleneceksen Gel de yer alıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın ortak sunumuyla ekranlarda olan ve reytingleri alt üst eden Evleneceksen Gel programının öne çıkan isimleri de mevcut. Bu öne çıkan isimlerden bir tanesi de Solmaz ile yaşadığı aşk ile gündemin ana maddelerinden olan Kaan Güvenilir diyebiliriz.

Evleneceksen Gel’i takip edenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer alan Solmaz ve Kaan aşkı dizilere konu oluyor. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 ekranlarında başlayacak ve hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiği Aşk-ı Roman dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan Kaan Güvenilir’i sizler için daha yakından tanıdık.

 

Aşk-ı Roman dizisi Kaan Güvenilir Kimdir Yaşı Boyu

Evleneceksen Gel’in en çok konuşulan damat adaylarından bir tanesi de Kaan Güvenilir oldu. Gerek Solmaz ile yaşadığı aşk gerek de Nurullah ile girdiği laf dalaşları ile Evleneceksen Gel’in öne çıkan isimlerinden olan Kaan Güvenilir Aşk-ı Roman dizisi ile oyunculuk hayatına adım atmaya hazırlanıyor.

Ağustos ayında ekranlarda olacak ve TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak olan Aşk-ı Roman dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Kaan Güvenilir 27 yaşında. Tekstille ilgilenen ve Merter’de kendine ait bir iş yeri olan Kaan Güvenilir daha önce hiç evlenmemiş, bekardır.

Bakımlı olması ve yakışıklılığı ile ön plana çıkan Kaan Güvenilir herkesin ilgi odağı olmuştur. Anne ve babası ayrılmış olan Kaan Güvenilir’in 9 kardeşi vardır. Solmaz’a aday olan ve inişli çıkışlı bir ilişki grafiği olan Kaan Solmaz ile birlikte Aşk-ı Roman dizisinde rol olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın