Aşk-ı Roman Dizisi Hanife Kimdir Kaç Yaşında

yorumsuz
37 views

Aşk-ı Roman Dizisi Hanife Kimdir Kaç Yaşında TV8 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Aşk-ı Roman dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosuna tanıdık bir isim katılıyor. Hanife ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Son dönemlerin en çok tartışılan formatlarından olan ve yeni yayın döneminde yayından kaldırılan izdivaç programları arasında yer alan Evleneceksen Gel programının gelin ve damat adaylarının başrollerinde yer aldığı Aşk-ı Roman dizisinde heyecan sürüyor.

Hata içi her gün ekranlarda olan Solmaz ile Kaan’ın aşkını ele alan Aşk-ı Roman dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Dizinin oyuncu kadrosuna katılan isim ise izdivaç programlarından olan Hanife katıldı.

Aşk-ı Roman Dizisi Hanife Kimdir Kaç Yaşında

Son dönemlerin sürpriz yapımlarından olan başrollerinde ise Solmaz Çiros ile Kaan Güvenilir’in oynadığı Aşk-ı Roman dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Hafta içi her gün yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Hanife’yi daha önceden katıldığı izdivaç programlarından da tanıyoruz.

22 yaşında olan Hanife Esra Erol be Zuhal Topal ile izdivaç programlarına katılmıştı. Genel olarak kendisine gelen damat adaylarını beğenmemesiyle de bilinen Hanife Aşk-ı Roman dizisinin yeni isimlerinden bir tanesi olacak.

11 Eylül Pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlarda olacak Aşk-ı Roman dizisinde Hanife de yer alacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın