Aşk-ı Roman 3.Bölüm Tüyoları 23 Ağustos Çarşamba

yorumsuz
31 views

Aşk-ı Roman 3.Bölüm Tüyoları 23 Ağustos Çarşamba TV8 ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Aşk-ı Roman dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 23 Ağustos Çarşamba akşamı 3.bölüm ile yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Solmaz Çiros, Kaan Güvenilir’in yer aldığı ve aynı zamanda Evleneceksen Gel adaylarının olduğu Aşk-ı Roman dizisi ilk iki bölümü ile ekranlarda oldu. Hafta içi her gün 19:45’de yayınlanan Aşk-ı Roman dizisi 23 Ağustos Çarşamba akşamı 3.bölüm ile ekranlarda olacak.

Aşk-ı Roman dizisinin 3.bölümünde yaşanacak olan gelişmeler ve bilgiler şu şekilde;

 

Aşk-ı Roman 3.Bölüm Tüyoları 23 Ağustos Çarşamba

Aşk-ı Roman dizisinin yeni bölümünde Çamur Hamdi Kaan’ı kaçırmıştır. Kaan’ın tekrardan ringlere dönmesi için elinden geleni yapan Hamdi onun ringe dönmesini ister. Kaan ise bu isteği geri çevirmiştir.

Artık dövüşü bırakmış olan ve iyi bir hayatı seçmiş olan Kaan tekrardan bu kötü hayata dönmek istemez. Öte yandan Lider ise Solmaz’dan etkilenmiştir. Solmaz’a arabasıyla çarpan Lider onu arabasıyla hastaneye götürür. Solmaz kendine gelir ve arabadan kaçmaya kalkar.

Kaan da diğer taraftan kayıp olan Solmaz’ı aramaya başlamıştır. Solmaz uzun süre mahalleye gelmez ve arama çalışmaları başlamıştır. Kaan Solmaz’ı bulmuştur. Solmaz Kaan’ın dövüşmesini istemez ancak Kaan da Solmaz’ın dans etmesini istemez.

Aşk-ı Roman dizisi ile ilgili gelişmeleri sitemizde bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın