Arka Sokaklar Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?(2017-2018 Sezonu)

yorumsuz
70 views

Arka Sokaklar dizisi 2017/2018 sezonu için çalışmalara başladı.Dizinin yeni sezon çekimleri Şanlıurfa’da devam ediyor. Arka Sokaklar dizisinin sezon finalinde Hüsnü Baş komiserin tayini çıkmış ve ekip dağıtılmak istenmişti. Arka Sokaklar’ın yeni sezonunda Rıza Baba emekli olmaktan vaz geçerek ekibini yeniden bir araya toplayacak. Arka Sokaklar 448 bölüm ne zaman yayınlanacak merak konusu oldu.

Ekranların en uzun soluklu ve en iyi çıkış yapan dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar dizisi 448 bölüm için Ağustos ayında kamera karşısında geçildi. Arka Sokaklar’ın yeni sezon çekimlerine başlanmış oldu. Ancak dizide Çoban ailesinin annesiz kaldığı görüldü. Arka Sokaklar’da Figen Evren senaryo görevi ölerek diziden ayrıldı. Arka Sokaklar dizisinde Suat karakteri devam  olan Figen Evren dizide güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkıyordu ancak artık dinlenmeye geçeceğini ve bundan sonra dizilerden elini ayarla çekeceğini söyleyen oyuncumuz dizide rol icabı ölerek ekranlara veda etti.

Kanal D ekranlarının 11 sezondur yayınlanan dizisi Arka Sokaklar 12 sezon onayını da aldı 447 bölümü ile sezon finali yapan dizi yeni sezon çekimleri için harekete geçti. Arka Sokaklar dizisinin yeni sezon çekimleri başladı 448 bölümün ne zaman izleyici ile buluşacağım yerinde Bilginiz yok Ancak 23 Eylül Cuma günü ya da 30 Eylül Cuma günü ekranlarda olması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın