Arka Sokaklar Suat Ölecek Mi Diziden Ayrıldı Mı Sezon Finali Fragmanı

yorumsuz
85 views

Arka Sokaklar Suat Ölecek Mi Diziden Ayrıldı Mı Sezon Finali Fragmanı Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar dizisi yürekleri dağlayacak bir sezon finali bölümü ile sevenleri karşısında olacak. Dizinin öne çıkan isimleri arasında yer alan Suat Çoban’ın ölüp ölmeyeceği konusundaki haberimiz sizlerle..

Cuma akşamlarına damga vuran ve 2006 yılından beri Türk televizyonlarına renk katan polisiye ve aile dizisi Arka Sokaklar’da heyecan sürüyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisi 23 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan bölümü ile sezon finali yapacak ve 11.sezonuna da nokta koyacak.

Ülkemizin en uzun soluklu dizilerinden bir tanesi olan Arka Sokaklar dizisinde ön plana çıkan karakterlerden olan Suat Çoban’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Bizler de gelişmeleri sizler için hazırladık.

Arka Sokaklar Suat Ölecek Mi Diziden Ayrıldı Mı Sezon Finali Fragmanı

Arka Sokaklar Suat Ölecek Mi Diziden Ayrıldı Mı Sezon Finali Fragmanı

23 Haziran Cuma akşamı yayınlanacak olan Arka Sokaklar dizisinin sezon finali fragmanı yayınlandı. Oldukça duygusal bir fragmanın yayınlandığı Arka Sokaklar’da Rıza İlhan’ın ölmediğini anlamıştır. İlhan Rıza’nın her şeyden haberdar olduğunu öğrenir ve Ferruh’a Rıza’nın ortadan kaldırılması için talimat verir. Ferruh ise adamları ile beraber Rıza’nın içinde olduğu cenaze aracına gelirler. Silahlar Rıza için doğrultulmuştur ve Rıza için tehlike çanları çalmaya başlar.

Durul, Erdal ve İskender madde bağımlısı üç arkadaştır. Araç soygunu yapan ve sürücüyü de yaralayıp kaçan bu üç gençten İskender yakalansa da diğerleri kaçar. Yeni planları ise kuyumcu soygunu olacaktır.

Altınları tam alıp kaçacakken Erdal yakalanmıştır. Durul ise kuyumcudan çaldıkları ile beraber kaçar. Çoban ailesinde ise düğün telaşı vardır. Hüsnü Çoban oğlunun düğünü için tüm masrafları göze almış ve eksiksiz bir düğün yapmıştır. Suat ise altınları evde unuttuğunu anlar ve eve geri dönerken Durul arabası ile birlikte Suat’a sert bir şekilde çarpar.

Ameliyata alınan Suat’ın durumu çok kritiktir. Bütün ailesi ve sevenleri Suat’ın ayağa kalkması için dua eder. Arka Sokaklar dizisinde Suat’ın öleceği ve yeni sezonda olmayacağı konuşuluyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın