Arka Sokaklar İlhan Kansu ölecek mi Atilla Olgaç diziden neden ayrıldı?

yorumsuz
170 views

Arka Sokaklar dizisinde İlhan Kansu karakteri ölüyor mu, usta sanatçı Atilla Olgaç’ın hayat verdiği karakter hakkında merak ettikleriniz ve ayrıntılar.

Türkiye’nin fenomen dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar dizisinde Atilla Olgaç, İlhan Kansu karakterine hayat veriyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin gelecek bölümlerinde İlhan Kansu karakteri ölüyor mu seyirci merak ediyor.

Geçtiğimiz bölümde konuk oyuncu olarak yer alan Atilla Olgaç’ın hayat verdiği İlhan Kansu karakterinin bir şekilde diziden ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor.

73 yaşındaki usta sanatçının konuk oyuncu olarak dizide yer alıyor olması, oynadığı karakterin birkaç bölüm içerisinde hikayeden çıkacağı anlamına geliyor olabilir.
Kariyerinde birçok dizi ve film bulunan usta sanatçı Atilla Olgaç, 1970 senesinde Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden başarı ile mezun olmuştur.

1974 senesinde askere giden Atilla Olgaç Kıbrıs Barış Harekatına katılmıştır ve burada Gazi unvanı almıştır. Olgaç bu yönü ile de Türkiye’deki diğer sanatçılardan ayrılmaktadır.

Kanal D ekranlarında yıllardır yayınlanmakta olan Arka Sokaklar dizisine İlhan Kansu karakteri ile katılan Atilla Olgaç, karakterinin Rıza Baba ve ekibi ile mücadelesi neticesinde diziden ayrılacak.

Rıza baba ve ekibi geçtiğimiz bölümde bir süredir peşlerinde olduğu çetenin liderinin İlhan Kansu olduğunu öğrenmiştir. İlhan Kansu’ya karşı operasyon düzenleyecek olan ekip onu alt etmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin usta isimlerinden birisi olan Atilla Olgaç’ın hayat verdiği İlhan Kansu karakteri ile Rıza Baba ve ekibinin mücadelesi yeni bölümde ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın