Arka Sokaklar 443.Bölüm Özeti 26 Mayıs Cuma Neler Yaşanıyor

yorumsuz
125 views

Kanal D ekranlarının fenomen yapımlarından olan ve her Cuma akşamı yayınlanmaya devam eden Arka Sokaklar dizisi 26 Mayıs Cuma akşamı 443.bölüm ile yayınlanıyor. Dizi ile alakalı hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

 

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden bir tanesi olan Arka Sokaklar 10 sezonu aşkındır her yeni bölümü ile aksiyon ve macerayı bir arada yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Dizi 443.bölüm ile 26 Mayıs Cuma akşamı yayınlanıyor.

Sezon finaline adım adım giden ve her bölümü ilgi ile takip edilen Arka Sokaklar dizisinden bilgiler sizlerle;

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Nereden geldiği bilinmeyen bir araba Gürcan’ı içinde bulunduğu çatışmadan çıkartır ve bir bağ evine getirmiştir. Gürcan, Mesut ve Behruz ise karşılarında Harun’u görmüştür.

Gürcan ürettikleri malları polise kaptırmanın verdiği kaybetme hırsıyla Necati’nin evinde sakladıklarını yurt dışına satma planlarına başlar.

Yeliz’i kurye olarak kullanma planı yapan Gürcan’ın yaptıklarını duyan Cemre ise kıskançlık krizlerine girer. Cemse Yeliz’in evine hesap sormaya giderken polis baskın düzenler ve ikisi de karakola gider.

Gürcan ise Cemre ile birlikte Necati’nin barına eğlenmeye gider. Burada Hande ve Volkan da vardır ve Gürcanlar tarafından fark edilince kaçırılırlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın