Arka Sokaklar 2017 2018 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

yorumsuz
161 views

Arka Sokaklar isimli dizi 448. Bölümüyle 12. Sezonuna giriş yapacak. Dizi severlerin bildiği gibi Arka Sokaklar dizisinin 23 haziran cuma günü izlenilen 447. Bölümün de dizi severlerin üzüldüğü üzere Suat’ın kaza geçirmesi ekibin dağılabileceği korkusu izleyenleri oldukça şaşırtmış ve üzmüştü. Arka Sokakların izleyicilerinin merak ettiği konular Suat ın iyi olup olmayacağı ve ekibin dağılıp dağılmayacağı oldu.

Arka sokaklarda baş komiser olarak ekibin başında olduğu rıza baba artık yorulduğunu ve emekli olmak istediğini açıklar; ama rıza baba ne zaman bu isteğini dile getirse olaylar patlak veriri aynen bu bölümde olduğu ve olacağı gibi. Bu sezonda farklı şeyler olmadı. Rıza baba emekli olmak isteyince ekibin dağılmasını arzu eden fırsatçılar, Rıza babanın gideceğini duyan fırsatçılar hemen soruşturma sonucu mesudun tayinini çıkardı.

Arka Sokaklar’ın yeni sezonunda başlayacak 448. Bölüm çekimleri henüz başlamadığı için ne yazık ki tüyo veya tahminlerde bulunamıyoruz; ama tahminlerimize dayalı pek çok detayı sizlerle paylaşabiliriz.

Sezon sonu bölümünde meydana gelen diğer bir olay ise Suat ın kaza geçirmesi. Suat doktorların müdahalesi ve çapası ile ölümden döndürülen Suat ın beyninde oluşan ödem dizinin devamında Suat karakteri zorlu adımlardan geçecek. Fakat Suat geçirdiği felç ile bir süre böyle kalacak ancak dizi severler üzülmesin Suat tekrar iyileşecek ve ailesinin başında duracak. Dizide hüsnü çobanı gülerken ve espri yaparken göreceğiz tekrar.

Yeni sezona dahil olan bir isim var hemen açıklayalım. Eşref Hasan diziye yeni dahil oldu yayınlanan fragman ve dizi ekibinin açıklamaları artık bu ismi arka sokaklar ekibinde olacağının göstergesi.

Arka Sokaklar 2017 2018 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Arka Sokaklar dizisi 10 sezon 4. haftası yeni sezona başlamış ve sadece 1 sezon final olması düşünüldüğü için devam kararı almasından sonra çekimlere başlamış ve geç yetiştirmiş ve kasım ayında başlamıştır.  Buna göre Arka Sokaklar dizisinin 448. bölümünün 30 eylül 2017 cuma günü ekranlarda yerini alması mümkün.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın