Arka Sokaklar 12.Sezon Suat Çoban Öldü Mü Yeni Sezon Olacak mı?

yorumsuz
29 views

Arka Sokaklar 12.Sezon Suat Çoban Öldü Mü Yeni Sezon Olacak mı? Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve yılların eskitemediği Arka Sokaklar dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Son olarak 11.sezon finalinde trafik kazası geçiren Suat Çoban’ın yaşayıp yaşamadığı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisi ilk olarak 2006 yılında yayınlanmıştı. Polisiye konulu olan ve Rıza baba ile ekibinin İstanbul sokaklarında yaşadıklarını ele alan Arka Sokaklar dizisi Eylül ayında yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarında olacak.

Dizinin yayınlanan son bölümünde oğlunun düğününe altınları yetiştirmek için acele bir şekilde yola çıkan Suat Çoban’ı araba çarpmasının ardından hastaneye kaldırılmıştı. Arka Sokaklar izleyenlerinin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi de Suat’ın ölüp ölmediği sorusu oldu.

 

Arka Sokaklar 12.Sezon Suat Çoban Öldü Mü Yeni Sezon Olacak mı?

Yeni sezona da damga vuracak diziler arasında yer alması beklenen Arka Sokaklar dizisinde oldukça etkileyici bir sezon finalini geride bırakmıştık. Hüsnü Çoban ve Suat Çoban oğulları Metin’in mürüvvetini gördükleri için oldukça mutluyken Suat’ın başına gelenler ise herkesin canını acıtmıştı.

5 çocuk annesi olan ve Hüsnü Çoban’ın da her şeyi olan Suat Çoban’ı şiddetli bir şekilde araba çarpması sonucunda yoğun bakıma kaldırılmıştı. Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonunda Suat Çoban’ın ölüp ölmeyeceği konusu henüz netleşmedi. Tahminlere göre ise Suat Çoban yeni sezonda Arka Sokaklar dizisinde olmayacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın