Aras Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

yorumsuz
53 views

Efsane dizileri ile adından isminden sıkça bahsettiren Ay Yapım’dan yeni bir proje geliyor. Ay Yapım projeleri ile 2017-2018 de televizyon dizi kuşağında adeta Ay yapım kalitesinin konuşulacağını bize hissettirdi. İşte şimdiden çok konuşulan o prpje ve detayları.

Ay Yapım Atv kanalı için yeni ve iddialı yeni bir dizi projesinin adını duyurdu. Hareketli sahneleri ve macera dizileri ile akıllara kazınan onca dizisinden sonra Aras dizisinin nasıl bir yapım olacağı da merak konusu haline geldi.

Atv de ekranlarımız karşısına gelecek olan aksiyon ve macera konulu dizinin ismi ”Aras” olacağı resmen açıklandı. Yeni sezona bomba gibi girmeyi planlayan Atv ve Ay Yapım, Aras ve Küçük Cinayetler isimli iki yeni dizisi ile 2017-2018 de ekranda kalitesini konuşturacağa benziyor.

Aras dizisi oyuncu kadrosu ve cast çalışmaları sürdürülmekte, Aras dizisinin yayınlanacağı kanal ATV fakat yayın tarihi, yönetmen ve senarist gibi detayların henüz belirlenmediğini söylemek mümkün çünkü bu konuda açıklama yapılmadı.

ARAS dizisi kadrosu net olmasa da Barış Arduç ve Engin Akyürek isimlerinin bu dizi ile adı konuşuluyor. Aras Dizisi Barış Arduç ve Gupse Özayı  bile buluşturabilir.

Yeni sezon eylül ayında bizlerle olacak. Kadro ve ekip hakkında gelişen tüm bilgileri size aktaracağız bizi takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın