Anne Dizisi Cengiz Ölecek Mi Cengiz Öldü Mü

yorumsuz
79 views

Anne Dizisi Cengiz Ölecek Mi Cengiz Öldü Mü . Sevilen dizi Anne final yapmaya hazırlanıyor dizi yaz sezonuna final yaparak girecek. Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan sevilen dizi Anne yeni sezonda ekranlarda yer almayacak. Dizinin sezon sonunda finali yaklaşırken olaylar daha da büyümeye başladı. Gönül artık tüm yaşanılanların acısı üzerine intikam almak için bir girişimde bulunur. Cengiz’ in kendilerine yaşattıklarına tepkisiz kalamaz ve adam tutar Cengiz’ in karşısına çıkar. Bir anlaşma hazırlatmıştır ve o anlaşmayı Cengiz’ den imzalamasını ister. Fakat Cengiz yine aynı kararlılık ve inatla imzalamak istemez. Bunun üzerine Cengiz’ i zehirler ve sonucu merakla beklenir Anne dizisi finale yaklaşırken Cengiz ölecek mi ? Dizinin oyuncularından Cengiz diziden ayrılıyor mu?

Anne Dizisi Cengiz Ölecek Mi Cengiz Öldü Mü

Sevilen dizi Anne finale yaklaşırken yayınlanan son fragmanı ile birlikte bu soruları da beraberinde getirdi. Dizinin oyuncularından Cengiz diziden ayrılıyor mu sorularının cevapları merakla bekleniyor.

Anne Dizisi Cengiz Ölecek Mi Cengiz Öldü Mü

Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden dizi Anne final yapmadan önce Cengiz ölecek mi? Dizi ile ilgili tüm gelişmeleri ve detayları yakından takip edip sizlerle paylaşıyoruz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın