Aleyna Tilki Kimdir Survivor’a mı Katılacak?

yorumsuz
12 views

Aleyna Tilki Kimdir Survivor’a mı Katılacak? Son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan ve seslendirdiği şarkılarla gündeme gelen Aleyna Tilki ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Aleyna Tilki’nin yeni sezonda Survivor’da yarışacağı söylentilerine ise Acun Ilıcalı cevap verdi. İşte detaylar..

 

Emrah Karaduman ile düet yaptığı ve seslendirdiği Cevapsız Çınlamalar parçası ile büyük bir çıkış yakalayan Aleyna Tilki’nin son şarkısı olan O Sen Olsan Bari de önemli bir çıkış yakaladı ve gündemdeki yerini aldı.

O Sen Olsan Bari parçası dillerden düşmeyen Aleyna Tilki’nin yeni sezonda Survivor’da yer alacak iddiaları ile ilgili Acun Ilıcalı açıklama yaptı ve konuya açıklık getirdi.

Aleyna Tilki Kimdir Survivor’a mı Katılacak?

Yeni sezonda Aleyna Tilki’nin Survivor’da yer alacağı iddialarına karşılık Acun Ilıcalı, “Survivor 2018 için henüz hiç kimseye bir teklif yapmadık. Bu konuda bilgi kirliliği yapılmamasını rica ediyoruz” şeklinde bir açıklama yaptı ve Aleyna Tilki’nin yeni sezonda yer almayacağını bu şekilde açıkladı. Ilıcalı aynı zamanda Survivor’da sürpriz bir konsept ile geleceklerini ve bunu da Ekim ayında açıklayacaklarını belirtti.

 

Son dönemlerin öne çıkan isimlerinden olan Aleyna Tilki 28 Mart 2000 tarihinde Konya’da dünyaya gelmiştir. 17 yaşında ve şarkıcı olan Aleyna Tilki 10 yaşından beri İstanbul’da yaşayan Aleyna Tilki eğitim öğretim hayatına ise Hacı Hatice Bayraklı Anadolu Lisesi’nde devam ediyor.

İlk olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan Aleyna Tilki çıkardığı Cevapsız Çınlama ve O Sen Olsan Bari parçalarıyla bir fenomen haline geldi diyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın