Adriana Lima’nın Yeni Sevgilisi Metin Hara Kimdir?Hayatı ve Kısa Özgeçmişi

yorumsuz
36 views

Adriana Lima ve  Metin Hara  Arasındaki yakınlık son günlerde magazin dünyasına damgasını vuran onlardan birisi oldu.Geçtiğimiz gün kafede çekilen görüntüleri ile magazin buikili arasındaki samimi pozlar aradığında arkadaş mı yoksa aşk mı  yaşıyor sorusunu akıllara getirdi. Adriana Lima Metin Hara arasındaki sahibi herkes Metin Hara kimdir Sorusunun yanıtını merak ediyor. Metin Hara kimdir sorusunun yanıtını merak edenler için sayfamızı hazırladık.

 Metin Hara kimdir?

14 Haziran 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Metin Hara 35 yaşındadır. Üsküdar Amerikan Koleji bitirdikten sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon düğününde eğitimini tamamladı. Üniversite okurken geçiminin sağlamak için Global reklam filminde diğer adı. Uzun zamandır enerji ve tedavi üzerine profesyonel çalışmalar yapıyor yaptığı çalışmalarla 10 binin üzerinde insanın hayatını değiştirdi. 2014 yılında ”Aşkın İstilası” 3’lemesinin 1. kitabı olan “Yol” kitabı, sadece ilk 3 ayda 100.000’in üzerinde satmış, yaklaşık 8 ay boyunca bestseller listelerinde kalmayı başarmıştır. Birçok çevre ve sosyal sorumluluk derneğine üye olan Metin Hara, Kansersiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesidir.

Adriana ile yaşananlar için yaptığı açıklamasına “Adriana ile Haziran ayında İstanbul’da tanıştık. Keyifli bir sohbetin devamında kitabımı hediye ettim. Bu dönemde hep iletişimde kaldık ve birbirimize karşı bir şeyler hissetiğimizin farkına vardık. İkimiz de henüz birbirimizi tanıma aşamasındayız. Değerli basınımızın konu ile ilgili merakına sonsuz saygı göstermekle beraber aynı saygıyı karşılıklı olarak yolculuğumuzun bu başlangıç sürecinde de görmeyi arzu ediyoruz.” diyerek açıklık getirdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın