Adını Sen Koy Zehra’ nın Kolyesinin Sırrı?

yorumsuz
309 views

Adını Sen Koy Zehra’ nın Kolyesinin Sırrı? Adını Sen Koy dizisi yeni bölümleri ile ekranda yerini almaya devam ediyor. Dizi son hızda yayın hayatına devam ediyor. İşte Adını Sen Koy dizisinde Zehra’ nın neredeyse hiç çıkarmadığı kolyesinin sırrı.

Adını Sen Koy Zehra’ nın Kolyesinin Sırrı?

Adını Sen Koy Zehra’ nın Kolyesinin Sırrı? TRT 1 ekranlarında yayın hayatına devam eden dizi Adını Sen Koy oyuncularından Zehra neredeyse ilk bölümden beri taktığı kolyeyi hiç çıkarmıyor. Bu durum seyirciler tarafından uzun zamandır merak edilmekteydi. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ise Zehra’ nın taktığı kolyenin aslında ona babasından hediye olduğunu ve hiçbir zaman çıkarmadan takması gerektiğini öğrendik.

Dizinin bölümlerinden birinde Salim’ in de Zehra’ nın kolyesine önem verdiğini ve bir keresinde de sorduğunu görmüştük. Bu kolyenin manevi değeri gerçekten çok yüksek ve 2. sezonda da bu kolye ile ilgili bölümler izleyeceğiz gibi görünüyor. Zehra’ nın gerçek anne ve babası bu kolye sayesinde bulanacak mı?

Zehra ailesi bu gizemli ve manevi değeri yüksek kolye sayesinde kavuşacak mı? Zehra’ nın kolyesi gerçekten dizide önemli bir yer tutacak mı? Soruların cevaplarını merak ediyoruz.

Adını Sen Koy Zehra’ nın Kolyesinin Sırrı?

Dizi sezon finali sonrası yeni sezonda acaba oyuncularımızı neler bekliyor. Diziye yeni oyuncu transferi yapılacak mı? Diziden hangi ünlü isimler ayrılacak? Soruların cevaplarını ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda ne gibi şeyler değişecek hep birlikte göreceğiz. Popüler dizi ile ilgili tüm gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın