Adını Sen Koy Yönetmeni ve Teknik Ekibi Değiştirildi

yorumsuz
150 views

Adını Sen Koy Yönetmeni ve Teknik Ekibi Değiştirildi

İki farklı karakterin kader sonucu karşılaşması aralarında oluşan ilk görüşte imkansız dediğimiz aşkın alevlenmesi ve karakterlerimiz Ömer ve Zehra nın bu alevlenmenin esiri altında kalmasının zıtlıklarının önüne geçebilecek mi, aralarında oluşan onca zorluk ve engeller ardı ardına dökülüp, yıkılıp sevenleri buluşturacak mıydı kader.

Adını Sen Koy Yönetmeni ve Teknik Ekibi Değiştirildi

Ömer altı ay yaşama süresi konulan kardeşinin mutluluğu ve huzuru için bir oyun oynamak zorunda kalır. Kendisine oldukça zıt ve o kadar farklı olan Zehra ile oyun olarak evlenmek zorundadır. Altı aylık oyun olarak sahte bir evlilik planlayacaklar, karşılığında Zehra’ya maddi olarak oldukça olanak sağlayacak, altı ayını kendisi ile geçirmeye ikna edecektir.

Adını Sen Koy Yönetmeni ve Teknik Ekibi Değiştirildi

olan Adını Sen Koy dizisi sezon finalinden sonra yapımcı ile teknik krizler yaşamıştı ve Adını Sen Koy yardımcı yönetmeni ve yönetmeni Irmak Çengel ile Atilla Cengiz’in yapımcılığına son vermişti.

Yine Trt ekranlarında seyirci ile buluşan Trt1’de Bugün isimli programda  Irmak Çengel ile Atilla Cengiz’in açıklamaları Adını Sen Koy hayranları tarafından olumsuz eleştiriler almıştı. Irmak Çengel ile Atilla Cengiz açıklamalarında Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’na haddi olmayacak biçimde hakaret boyutunda ki sözleri tepki görmüştü.

Adını Sen Koy dizisi Uygulayıcı Yapımcı Osman Kazancagil açıklamasında Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonunda hem yönetmenin hem de teknik ekibinin değiştiğini dizi severlere duyurdu.

 

Adını Sen Koy Dizisi Oyuncu Listesi

 

Erkan Meriç(Ömer), Hazal Subaşı(Zehra Kaya), Ezgi Baran(Alev), Aykut İğdeli(Nihat)

, Yaprak Durmaz(Ayşe), Musab EKİCİ(Yener), Ali ÇOBAN(Salim KAYA, Nur SAÇBÜKER(Sevim Kaya), Elif TAŞ(Yasemin KAYA), Hülya Diken(Funda), Derya Kurtuluş(Hediye), Gözde GÜRKAN(Mehtap, Hande ÖZDEMİR(Nazan)

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın