Adını Sen Koy Yeni sezon ne zaman başlayacak?

yorumsuz
270 views

Adını Sen Koy Yeni sezon ne zaman başlayacak? TRT1 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün yayınlanan Adını Sen Koy dizisi geçtiğimiz haftalarda sezon finali yapmış ve sevenlerine veda etmişti. Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Hafta içi her gün sevenleriyle buluşan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Birbirinden önemli oyuncuları ve etkileyici hikayesinin yanı sıra aynı zamanda TRT1’in ilk günlük dizisi olma özelliğini de taşıyan Adını Sen Koy dizisi sezon finali yapmış ve ilk sezonuna noktasını koymuştu.

Yayınlandığı ilk günden bu yana merakla takip edilen Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı soruları da merakla sorulmaya başlandı.

 

Adını Sen Koy Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Günlük dizi olarak yayınlanan ve ilk sezonuna göre büyük ilgi gören Adını Sen Koy dizisinden sevenlerine müjdeli haber geldi. Şuana kadar 180 bölüm yayınlanan ve sezon finali yapan Adını Sen Koy dizisi 26 Haziran Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 16.30’da eski bölümleriyle yaz dönemi boyunca yayınlanacak.

Yeni sezonuna kadar ekranlarda olması planlanan Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonu ise Eylül ayının ikinci ya da üçüncü haftasında başlayacak.

 

Adını Sen Koy Dizisi Son Bölüm Özeti

Mert ve Zehra Ömer için hazırladıkları sürprizin heyecanı içerisindedir. Bütün konağı seferber etseler de Ömer aklına şüphe tohumlarını serpen Alev’in etkisi altında kalmaya devam etmektedir. Zehra ise ortada hiçbir şey yokken Ömer’in gittikçe kabalaşmasından dolayı sebebini bulmaya çalışır.

Alev ise adeta Ömer’in gözlerine perde çekmiştir. Ömer, Mert ve Zehra’nın başbaşa verip ona hazırladığı sürprizi aklında bin bir şüphe ile kötü bir oyunmuş gibi izler.

Ömer’in aklını karıştıran Alev dışında herkesin içini sürprizin sevinci sarar. Hilmi’nin eve yolladığı ve Ömer’in ayaklarının ucuna kadar gelen iftira belası ile herkes şok yaşamıştır! Adını Sen Koy dizisi yeni bölümleriyle yeni sezonda TRT1 ekranlarında olacak!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın