Adını Sen Koy Ömer (Erkan Meriç) kimdir sevgilisi var mı kaç yaşında

yorumsuz
327 views

Erkan Meriç kimdir biyografisi burada, Adını Sen Koy dizisinde Ömer karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu hakkındaki tüm bilinenler burada.

Yakışıklı oyuncu Erkan Meriç, TRT 1 ekranlarının beğenilen günlük dizisi Adını Sen Koy ile son günlerin en çok konuşulanları arasında yer alıyor. Adını Sen Koy dizisinde Ömer karakterine hayat veren Erkan Meriç başarılı oyuculuğu ile ön plana çıkıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu tarafından daha önce kazanılan Dünyanın En İyi Erkek Modeli unvanını kazanmayı başaran Erkan Meriç, 25 Temmuz 1986 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir.

Yakışıklı oyuncu Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü’nü başarı ile tamamlamıştır. Uzun seneler boyunca profesyonel olarak futbol ile ilgilenen yakışıklı oyuncu ayrıca; basketbol, body-building, yüzme spor dalları ile de ilgilenmiştir.

Üniversiteyi tamamladıktan sonra kariyerine manken olarak devam eden Erkan Meriç bir ajansa kaydolmuş ve profesyonel mankenlik kariyerine bu şekilde başlamıştır. Yakışıklı sanatçı 2009 senesinde düzenlenen Best Model of The Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışmada birinci olmayı başarmıştır.

Türkiye’nin en iyi erkek modeli seçilen Erkan Meriç, bu yarışmanın ardından Best Model of The World yarışmasına katılmış ve bu yarışmada Dünya’nın en iyi erkek modeli seçilmiştir.Yakışıklı oyuncu Erkan Meriç’in bir sevgilisi yoktur.

Erkan Meriç modellik kariyerinde yakaladığı başarıların ardından oyunculuk kariyerine başlamış ve televizyon seyircisi tarafından çok beğenilmiştir. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisinde gösterdiği performans takdir toplamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın