Adını Sen Koy Ezgi Baran Yeni Sezonda Var mı Diziden Ayrıldı mı?

yorumsuz
83 views

İki farklı karakterin kader sonucu karşılaşması aralarında oluşan ilk görüşte imkansız dediğimiz aşkın alevlenmesi ve karakterlerimiz Ömer ve Zehra nın bu alevlenmenin esiri altında kalmasının zıtlıklarının önüne geçebilecek mi, aralarında oluşan onca zorluk ve engeller ardı ardına dökülüp, yıkılıp sevenleri buluşturacak mıydı kader.

 

Ömer altı ay yaşama süresi konulan kardeşinin mutluluğu ve huzuru için bir oyun oynamak zorunda kalır. Kendisine oldukça zıt ve o kadar farklı olan Zehra ile oyun olarak evlenmek zorundadır. Altı aylık oyun olarak sahte bir evlilik planlayacaklar, karşılığında Zehra’ya maddi olarak oldukça olanak sağlayacak, altı ayını kendisi ile geçirmeye ikna edecektir.

Adını Sen Koy Dizisi Oyuncu Listesi

 

Erkan Meriç(Ömer), Hazal Subaşı(Zehra Kaya), Ezgi Baran(Alev), Aykut İğdeli(Nihat)

, Yaprak Durmaz(Ayşe), Musab EKİCİ(Yener), Ali ÇOBAN(Salim KAYA, Nur SAÇBÜKER(Sevim Kaya), Elif TAŞ(Yasemin KAYA), Hülya Diken(Funda), Derya Kurtuluş(Hediye), Gözde GÜRKAN(Mehtap, Hande ÖZDEMİR(Nazan)

Adını Sen Koy Alev Rolü Ezgi Baran Yeni Sezonda Dizide Yok Neden Ayrıldı

Adını Sen Koy adlı sevilen dizinin Alev karakterine bürünen Ezgi Baran diziden ayrıldığını resmi olarak kendi açıkladı, yani demek oluyor ki yeni sezonda bizlerle net olarak yok. Fakat nedeni hakkında pek açıklama yapmadı.

 

Ezgi BARAN Kimdir?

 

Ezgi BARAN 1992 Antalya da dünyaya gelmiştir. İlk deneyimini Behsat Ç dizisinde kazanan yetenekli oyuncu Ezi BARAN sonrasında ise Unutma Beni , Aşkın Bedeli , Aşk ve Günah gibi dizilerin kadrosuna dahil olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın