Adını Sen Koy Dizisi Mert Ayrıldı mı?

yorumsuz
87 views

İki farklı karakterin kader sonucu karşılaşması aralarında oluşan ilk görüşte imkansız dediğimiz aşkın alevlenmesi ve karakterlerimiz Ömer ve Zehra nın bu alevlenmenin esiri altında kalmasının zıtlıklarının önüne geçebilecek mi, aralarında oluşan onca zorluk ve engeller ardı ardına dökülüp, yıkılıp sevenleri buluşturacak mıydı kader.

 

Ömer altı ay yaşama süresi konulan kardeşinin mutluluğu ve huzuru için bir oyun oynamak zorunda kalır. Kendisine oldukça zıt ve o kadar farklı olan Zehra ile oyun olarak evlenmek zorundadır. Altı aylık oyun olarak sahte bir evlilik planlayacaklar, karşılığında Zehra’ya maddi olarak oldukça olanak sağlayacak, altı ayını kendisi ile geçirmeye ikna edecektir.

Adını Sen Koy Dizisi Oyuncu Listesi

 

Erkan Meriç(Ömer), Hazal Subaşı(Zehra Kaya), Ezgi Baran(Alev), Aykut İğdeli(Nihat)

, Yaprak Durmaz(Ayşe), Musab EKİCİ(Yener), Ali ÇOBAN(Salim KAYA, Nur SAÇBÜKER(Sevim Kaya), Elif TAŞ(Yasemin KAYA), Hülya Diken(Funda), Derya Kurtuluş(Hediye), Gözde GÜRKAN(Mehtap, Hande ÖZDEMİR(Nazan)

                                               Adını Sen Koy Dizisi Mert Ayrıldı Mı

Ali Oğuz ŞENOL bu sezonun sonuna kadar ekranlarımızda oldu Adını Sen Koy dizisinde rolüne devam etti; fakat Adını Sen Koy dizisi ile Ali Oğuz ŞENOL’un devam edip etmeyeceği ve sezon sözleşmesi uzatılıp uzatılmayacağı henüz kesin açıklanmadı senaryoya göre değişecek.

  1. haftada bol bol mert karakterinin Amerika ya gitmesi istendi. Ailesi ve mert in babası bu konuda oldukça ısrarlıydı. Mert e zarar gelmemesi için gitmesini sıklıkla istedi.

Ailesini korumak adına ve babasının düşmanlarının kumpasına düşmemeye kararlı olan ve kaçmak istemeyen mert Amerika ya gitmeyecek. Fakat sürpriz bir isim Amerika ya giderek diziye veda edecek bunu söyleyebiliriz. Bizi takipte kalın.

Eğer sizde sevdiğiniz dizi ile alakalı fikir ve merakınızı tartışmalara dahil etmek isterseniz yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz. İyi seyirler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın