Adını Sen Koy Buket ve Sinan Diziye Dahil Oluyor

yorumsuz
316 views

Adını Sen Koy Buket ve Sinan Diziye Dahil Oluyor . Adını Sen Koy dizisinde Sinan Kaya ve Buket ne zaman diziye dahil olacak merak konusu oldu. Ekranların beğenilen ve en çok izlenen günlük dizisi Adını Sen Koy 2 sezon için hazırlıklarını sürdürüyor dizide yeni oyuncular ile kadrosunu ve senaryosunu güçlendirmek isteyen yapım ekibi yeni sezonda iddialı isimler ile çalışmak istiyor. Yaz sezonunda yeni oyuncu çalışmalarını devam ettirecek olan ekibi oldukça hassas seçimler yapmak istiyor.

Adını Sen Koy Buket ve Sinan Diziye Dahil Oluyor

Adını Sen Koy Buket ve Sinan Diziye Dahil Oluyor . Ekranların beğenilen dizisi Adını Sen Koy dizisinin tekrar bölümleri başlayacak izleyicinin yoğun ilgisiyle karşılaşan dizinin yeni sezonda güçlü bir kadro ile karşımıza çıkması bekleniyor. Karamel film tarafından yapılan ve hazırlanan dizinin yeni oyuncular ile anlaşarak ekranlara bomba gibi gelmesi bekleniyor. Adını Sen Koy dizisinde yeni sezon oyuncuları arasında kimler olacak biz de merak ediyoruz. Zehra’nın abisi rolünde diziye dahil olacak olan Sinan Kaya olurken diğer şirkete yeni muhasebeci rolünde girecek olan isim Buket karakteri oldu.

Buket rolünde muhasebeci kız şirkete girecek daha önce Buket adını Ömer ve lise yıllarında aşık olmuş güzel bir kız olarak duymuştuk. Şimdi şirkete muhasebeci olarak gireceğini duyarız Ömer’e yeniden aşık olup olmayacağı ise meçhul…

Sinan Kaya en son sezon finali sahnesinde Yaseminin Nüfus müdürlüğünden nüfus kayıt örneği alırken karşımıza çıktı. Bu görüntüden sonra Sinan Kaya rolünün Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonunda diziye gireceği kesinleşti.

Adını Sen Koy dizisi ile ilgili tüm gelişmeleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın